Skocz do zawartości

Jaki cruiser


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja sie dorzuce....

Na motokrkach malo latalem, ze 20 lat temu jakas MZ 250, Jawa 350 ale jak mowie tyle o ile....

Teraz na starosc zglupialem i chce kupic sobie maszynke....mialem smaka na cos rzedu 1800 ale ktos mi rzekl ze to za wysokie loty jak dla zupelnego nowicjusza. Patrzac na wage sprzetow moze i racja bo jakbym to chocby obalil na parkingu to bym sie pochlastal....

Myslalem sobie o czyms wielkosci 600 - 900, jak kazdy mowi troche malo mocy ale nie po to chce kupic by wariowac, ot spokojna jazda...

Troche poczytalem, pogadalem i mysle o : HONDA 750, SUZUKI VZ 800 jak myslicie? Dodam ze mam 180cm i 120kg wagi :cool:

Witaj Mario- polecam Drag Stara 1100- dlaczego?- niezawodny, wygodny , wybacza wszystko i dobry będzie do Twojej postury ( bo zanim ja na swoim usiadłam jeździli na nim więksi gabarytem jeszcze od Ciebie :biggrin: ). Nie masz co się bać mocy- moc wykorzystujesz na drodze głównie przy wyprzedzaniu ( nie staniesz na jednej oponie :bigrazz: ) - 1100 jest przez to bezpieczniejszy oraz posłuzy Ci dłużej ( nie jeden sezon).

I takie pierwsze porównanie jaka rożnica gdy przesiadłam się z Viragi 535na Draga1100- dziury w asfalcie- były jakieś?( brak wybijania z nich), - mam podnóżki!!!- przycieram w zakrętach!, - kiedy wymieniałam świece?- nie pamiętam!. Jak widzisz .... mam go nadal od 7 lat.... i pewnie tak zostanie....chociaż czasem szukam 6 biegu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak mowilem mialem przyjemnosc dosiasc vtx 1300, inna sprawa ze morda mi sie smieje do niego....

Niedlugo bedzie tez okazja sie przejechac, wiec to pewnie zweryfkuje moje zdanie...

Juz wiem ze dopiero w maju wypadnie zakup takiego czy innego sprzetu....choc juz czuje ze to wlasnie VTX bedzie...niestety zakup wypadnie wtedy gdy juz ceny letnie beda ale trudno, doloze ta 5 jeszcze nie ma rady. Plus jakies ubranie, kask,wymiana plynow, swiec, bo jakos nie wierze zapewnienia o wymianach tego wszystkiego przez sprzedawce. Najwyzej bede kamienie wpieprzal.... :wink:

 

A co do szalenstw na moto...juz dawno mi takie cos wywietrzalo z bani po : wypadku na moto, potraceniu przez moto, 2 potraceniach przez puszki, oraz po dwoch dzwonach ktore mialem przyjemnosc przezyc bo ktos sie zagapil...o zlamianach juz nic nie mowie bo kto powie zem pechowiec i zebym nie kupowal moto... :biggrin:

Edytowane przez Mario-misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem nowy i nie za bardzo tu wszystko ogarniam. Macie jakiś namiar gdzie można kupić VTX- a żeby dupska nie umoczyć ? Oraz na co zwracać uwagę . Wybrałem VTX- a bo po prostu mi się podoba poza tym waże 120 kg :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię interesuje 1300 to mam namiary na pięknego z 2006.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...