Skocz do zawartości

co na to policja??


Ali50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier...e, przecież to śmierdzi na odległość złodziejstwem i szwindlem. Każdy autoryzowany diagnosta, jak coś takiego by zobaczył, powinien zatrzymac dowód, albo nie podbić przeglądu. Już nie mówię o kontroli policyjnej albo o tym, jaki przekręt poszedł w Urzędzie Komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...e, przecież to śmierdzi na odległość złodziejstwem i szwindlem. Każdy autoryzowany diagnosta, jak coś takiego by zobaczył, powinien zatrzymac dowód, albo nie podbić przeglądu. Już nie mówię o kontroli policyjnej albo o tym, jaki przekręt poszedł w Urzędzie Komunikacji.

nie no bez przesady :buttrock: Poprostu taki sprzet to rarytas. 125 na motorower w dowodzie masz wpisane ze 50ccm i nikogo nie opbchodzi jak jest naprawde. Prawda jest taka ze 99% motocyklistów a zwłaszacza enduro załatwia przeglady jadac do diagnosty bez motoru z samym dowodem. Gliniaż nie jest rzeczoznawcą zeby oceniac czy cylinder jest duzy czy nie :) jego to wali bo on ewentualnie sprawdzi nr ramy zeby wiedzec ze to jest w ogóle to moto. Tak z reką na sercu czy komukolwiek z was policja patrzyła na silnik czy to jest własnie ta pojemnosc j0aka jest w dowodzie?? Bo mnie tak na serio to jeszcze nigdy policja do az tak szczegółowej kontroli nie zatrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to pomyłka w dowodzie, na 4um już ktoś ( nie pamiętam kto ) pisał że miał w rubryce rodzaj nadwozia wpisane izoterma. Przy przeglądzie, jeśli się dopatrzą, zatrzymają dowód i błąd najnormalnie trzeba będzie poprawić. Żadnej draki nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro przed wczoraj byla suzuki gsxr 750 na motorower:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=128330904

pozdrawiam

 

 

to była zwyczajna ŚCIEMA :D Ktoś wziął te zdjęcia z bikepicsa i wkleił tablice rejestracyjną w Paincie :P Zwykły żart :crossy:

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem DT125 zarejestrowaną na 50 i policja sie do tego nie przyczepiała. oczywiście jak jechałem i chcieli mnie zatrzymać to sie nie zatrzymywałem bo i tak by powiedzieli że to nie motorower bo wiadomo że motorower jest tylko do 45km/h ale jak stałem gdzieś na poboczu i sie zatrzymali to inna sprawa. wtedy brali dokumenty patrzyli oc sprawdzili sobie numery przez szczekaczke i to wszystko, czasami sie zapytali czy to oby napewno jest 50 bo nie wygląda to wtedy "no teraz te japońce robią takie masywne rzeczy, to nie komarek...." oddawali dowód i jechałem dalej. Diagności nie mają nic do rzeczy bo wiadomo że motorower ma bezterminowy przegląd.... Więc moim zdaniem można śmiało śmigać na 125/50 tylko trzeba ostrożnie z prędkością. A co do pojemności na cylindrze to oczywiście ją trzeba koniecznie zetrzeć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...