Skocz do zawartości

Szybkie Prawko


orzech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutor o 14.00 egzamin na odlewniczej powiedzcie mi jak mozna szybko odebrac prawko po zdanym egzaminie

 

 

Raczej nie mozna tego przyspieszyc,teraz czeka sie ok miesiac na odbior.....wiem ze z paszportami to da rade cos wskorac ,bo masz argumenty -szybki wyjazd za granice itp,a tu raczej to nie przejdzie...choc do konca to nie jestem pewna,najlepiej zapytaj w urzedzie miasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba zdac, czego Ci z calego serca zycze :biggrin:

No ku... ^%%$&^$*%&*$^&*@$^@#% niestety nie tym razem niby przejechanie na zoltym ale frajer sie przyczepil podobno to kierowca decyduje czy zdazy wychamowac a szczegolnie ze jeszcze dzis popadalo. No ale co zrobic trzeba czekac na 2 termin a jak kupe moto jakos teraz to i tak bede smigal bez prawka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku... ^%%$&^$*%&*$^&*@$^@#% niestety nie tym razem niby przejechanie na zoltym ale frajer sie przyczepil podobno to kierowca decyduje czy zdazy wychamowac a szczegolnie ze jeszcze dzis popadalo. No ale co zrobic trzeba czekac na 2 termin a jak kupe moto jakos teraz to i tak bede smigal bez prawka :biggrin:

 

Nie radzę jeździć bez prawka. Nie opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku... ^%%$&^$*%&*$^&*@$^@#% niestety nie tym razem niby przejechanie na zoltym ale frajer sie przyczepil podobno to kierowca decyduje czy zdazy wychamowac a szczegolnie ze jeszcze dzis popadalo. No ale co zrobic trzeba czekac na 2 termin a jak kupe moto jakos teraz to i tak bede smigal bez prawka :biggrin:

 

jak prawdopodobnie to trzeba bylo zglosic protest do kierownika/dyrektora osrodka !!!!

 

Przyznam sie ze mialem rowniez przeboje na egzaminie pare lat temu... historia byla taka.

 

Oczywiscie jezdilem tak jak wiekszosc... na poczatku BEZ, potem nalezalo to uregulowac (mniej wiecej tak jak z malzenstem) ale w ziazku z tym ze pare kkm bylo juz za mna umowilem sie w osrodku ze lekcje sobie odpuszcze bo i po co... no i pojechalem na egzamin.

 

Teoria 0 bl. Praktyka...

 

1. szok, ze ktos kiedy jezdzil na ETX251 - szacunek - luzy, ulozenie beznadziejne - hamowanie...generlanie po jezdzeniu plastikem jakos mi nie pasilo, ale spox. 2oo bylo to i sie otrzasnolem.. Osemka spox, slalom... moto zgaslo.

 

Postawilem na widelec i ide do pana TFU egzaminatora ze sie moto zepsulo... on do mnie jak - ja do niego - nie wiem nie moje moto - zgaslo nie chodzi.

 

Poinformowal mnie jegomosc ze nie odkrecilem kranika ... i ze oblalem

 

 

Oj jakie bylo moje w....wienie od razu kierownik dyrektor i... powiedzialem ze nie odpuszcze, ze moto na ktorym ja sie "uczylem" jezdzic mialo ELEKTROZAWOR i nie moim ovowiazkiem znac kazde moto na swiecie i niech sie cieszy ze wogole z kopa odpalilem !!!!

 

ok. zbastowl - czyli odkrecenie kranika - 10 minut kopania i odpalilo i...

Na zyczenie Pana TFU egzaminotora wszystko od poczatku - spocony, wk..wiony - osemki walilem, potem slalom a potem miasto.

 

Oczywiscie na miescie Pan probowal mnie uwalic - chyba 40 minut jezdzilem i... nic, w koncu przestalem reagowac na polecenia z radia i co kwilke podnosilem reke ze nie rozumiem, wrocilismy do osrodka.

 

Pan TFU egzaminator jak zaczol wrzeszczec na goscia od sprzetu zer nie dzial i ze nie slychac. - gosc do mnie czy slychac... ja ze bardzo dobrze !!!! i ze egzaminator za krotko trzymal przycisk nadawania i ze slyszalem tylko na nastepnym sorzyzowaniu ..... na swiatlach...trzask... i ze to jego wina

 

Gosc wrzasnol do mnie - ZDAL PAN !!!!! ja go porposilem o powtorzenie i tyle

 

 

Wniosek - TRZEBA WALCZYC - bo to czesto zli ludzie sa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no historia naprawde niezła :biggrin: ja dostałem prawko 2 dni po zapłaceniu, przyniosła mi je znajoma, która tam pracuje, musiałem tylko przy opłacie podpisać, że prawko odebrałem. Nie wiem jak ona to zrobiła :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no historia naprawde niezła :biggrin: ja dostałem prawko 2 dni po zapłaceniu, przyniosła mi je znajoma, która tam pracuje, musiałem tylko przy opłacie podpisać, że prawko odebrałem. Nie wiem jak ona to zrobiła :biggrin:

ile teraz sie daje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...