Skocz do zawartości

Rzeszow i Okolice! Moze jakis zlocik i ognisko, na zakonczenie Sezonu... ????


motorzeszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z rzeszowa, moze wkoncu zrobi sie jakies małe spotkanie motocyklistow z rzeszowa, konczy sie nasz sezon, moze nie juz ale juz nie długo, mozna by sie spotkac gdzies w bliskich okolicach rzeszowa i zrobic ognisko. Chetnych zapraszam, jelsi bedzie troche osob ustalimy termin i miejsce :biggrin: Pozdro wszystkich motorowcom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna przyjechac poza rzeszowa a dokładnie z Krosna?? :crossy: jesli tak to ja bym sie pisał a miejsce to mogło by byc na jakims polu gdzie mozna zapalic ognisko nie chodzi mi o jakies pole w lesie tylko taki jak by parking ma ktos pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze, z krosna jak najbardziej ;) bez sesu pytanie :crossy: jelsi chodzi o liczbe osob to niech kazdy zwerbuje jakis swoich znajomych, odemnie pojedzie łacznie ze mna moze z 5 osob, 3-4 mysle ze napewno, ja proponuje okolice rzeszowa, dokladniej, matysowka chmielnik, tam mozna znalezc kilka fajnych miejsc na grila, i bardzo przyjemne widoki. Czekamy jeszcz ena kilku chetnch i moze cos z tego sie zrobi, wybierzemy termin i miejsce dokladnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zamarł ale moze go odnowie, proponuje termin 07.10.2006 - Miejsce to rondo przy stadionie sportowym w zalesiu, to zaraz za katedra. Jelsi ktos nie wie gdzie to bedzie mozna po niego wyjechac w ustalone miejsce. co wy na to? potem planuje wyjazd na jakies ognisko, miejsce mneij wiecej juz mam, dokladniej chmielnik, nie wiem tylko jeszcze jak z kwestia organizacji samego ogniska. Prosze o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...