Skocz do zawartości

Honda mtx 125 mam problem


michal_dh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim motocyklem Honda mtx 125 problem jest taki strasznie syfi z rury i wogole wszedzie gdzie sie da w ukladzie wydechowym jakby taki czarny olej nie wiem co to jest niby swiece przepala dobrze kolor brazowa prosze o pomoc bo co wyjazd jestem czarny w tym czyms :notworthy:

Widocznie silnik dostaje za duzo paliwa i wtedy bedzie kopcił i sie pocił a albo tez jest za duzo oleju w benzynie lub zle jest wyregulowany dozownik oleju ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi doradzic w jakim sklepie dostane ten WODOROTLENEK SODU ? jak nie wiesz to tym drutem sprobuje zadzialac :notworthy:

kosztuje to grosze i powinienes to dostac w kazdym wiekszym sklepie chemicznym :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosztuje to grosze i powinienes to dostac w kazdym wiekszym sklepie chemicznym

To jest tak naprwde kret do rur ten wodorotlenek potasu, bo tam jest go aż 98%. Jak ja go uzylem to zabardzo mi nie wyczyscil dyfuzora i zadowolony z tego nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak naprwde kret do rur ten wodorotlenek potasu, bo tam jest go aż 98%. Jak ja go uzylem to zabardzo mi nie wyczyscil dyfuzora i zadowolony z tego nie jestem.

hehe no to co ja mam to jest poprostu czysty wodorotlenek potasu a nie kret i działa bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to co ja mam to jest poprostu czysty wodorotlenek potasu a nie kret i działa bardzo dobrze ;)

 

Zdecyduj się Wodorotlenek Sodu (NaOH) czy Wodorotlenek Potasu (KOH) bo to jest pewna drobna róznica :D....sód jest wyżej w układzie okresowym przez co jest bardziej raktywny....a co do tego że nie rusza metalu..spróbuj wsadzić do niego aluminium zobaczysz jaki fajny efekt jest :crossy: ogólnie wodorotlenek sodu jest najbardziej reaktywnym z wodorotlenków....jak chcesz moge ci podesłąć z pół kilo bo akurat mam w szafce...a co do tego gdzie kupić to polecam Carrefour...ostatnio się zdziwiłem ale mają półkilowe "słoiki" wodorotlenku sodu technicznego :) czy to cos da nie wiem ale mozna spróbowac :)

 

(matura z chemii jak ktos cos potrzebuje chętnie pomoge :)...specjalizacja pirotechnika chociaż w ograniczonym zakresie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się Wodorotlenek Sodu (NaOH) czy Wodorotlenek Potasu (KOH) bo to jest pewna drobna róznica :D....sód jest wyżej w układzie okresowym przez co jest bardziej raktywny....a co do tego że nie rusza metalu..spróbuj wsadzić do niego aluminium zobaczysz jaki fajny efekt jest :) ogólnie wodorotlenek sodu jest najbardziej reaktywnym z wodorotlenków....jak chcesz moge ci podesłąć z pół kilo bo akurat mam w szafce...a co do tego gdzie kupić to polecam Carrefour...ostatnio się zdziwiłem ale mają półkilowe "słoiki" wodorotlenku sodu technicznego :) czy to cos da nie wiem ale mozna spróbowac :)

 

(matura z chemii jak ktos cos potrzebuje chętnie pomoge :)...specjalizacja pirotechnika chociaż w ograniczonym zakresie :D)

SODU tylko endurowiec zle napisał i sie zasugerowałem ;) no to z tego wynika ze to nie ma nic wspolnego z kretem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi na szczescie nie dawno w Zamościu wybudowali Carrefour i sobie moze kupie ten Wodorotlenek Sodu:) ale narazie podejmuje sie wybebeszenia dyfuzora moze to cos pomoze:P

Czekam z zaciekawieniem na efekty ;) Ja osobiscie jesem zwolennikiem wybebeszania dyfuzorów ale znam tez wielu przeciwników tej praktyki którzy mowia ze to osłabi moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro juz pewnie bede miec wybebeszony i napisze czy jest jakas poprawa osiagow itd . tylko nie wiem jak z tlumikiem bo narazie bede miec ten standardowy puki nie przyjdzie przelotowy :bigrazz:

 

Wybebeszylem ten dyfuzor i oto co zauwazylem: duzy przyrost mocy na wysokich obrotach :biggrin: ale kosztem starty mocy na niskich :biggrin: i tak lubie krecic wysoko wiec mi to roznicy nie robi zachecam do wybebeszania bo to ma duze zalety aaa i zapomnialbym dzwiek sie poprawil :buttrock:

Edytowane przez ,ichal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...