Skocz do zawartości

Muj wypadek z perspektywy czasu.........


Arek16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier*** Ja wszystko pojmę, ale mam nadzieję, że twoja ortografia i interpunkcja (raczej jej brak) to wynik urazu tej ręki, która krwawiła i telepotała!!!

 

PS Co Ty masz 10 lat??????

PS' Dobrze, ze nic powaznego

 

Prof_Rajdor

post Dzisiaj, 16:57

 

Pax! Pax vobiscum! Człowiek juz chyba wie, że powinien sprawdzać tekst w wordzie, następne 15 postów tylko takiej treści raczej nie jest potrzebnych. ;P

 

 

To było o 17 ale chyba czesc ma problemy nie tyle z ortografią co z czytaniem ze zrozumieniem:]

:biggrin:

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst pisałem w pośpiechu nie wiedziałem ze tyle tego wyjdzie i niezłą żyłem tego sprawdzić aż sam się przeraziłem ile tam błędów i literówek sory ze musieliście takie coś czytać poprawiłem co mogłem. Mam tą wadę że nie widzę swoich błędów przeczytałem to i wydało mi się ok dopiero Word pokazała ze nie. Ci co nie doczytali do końca niech spróbują jeszcze raz.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst pisałem w pośpiechu nie wiedziałem ze tyle tego wyjdzie i niezłą żyłem tego sprawdzić aż sam się przeraziłem ile tam błędów i literówek sory ze musieliście takie coś czytać poprawiłem co mogłem. Mam tą wadę że nie widzę swoich błędów przeczytałem to i wydało mi się ok dopiero Word pokazała ze nie. Ci co nie doczytali do końca niech spróbują jeszcze raz.

Pozdro.

A więc czekamy na wersję oficjalną, miłą do czytania dla innych forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prof_Rajdor

post Dzisiaj, 16:57

 

Pax! Pax vobiscum! Człowiek juz chyba wie, że powinien sprawdzać tekst w wordzie, następne 15 postów tylko takiej treści raczej nie jest potrzebnych. ;P

To było o 17 ale chyba czesc ma problemy nie tyle z ortografią co z czytaniem ze zrozumieniem:]

:notworthy:

 

 

Ale poskutkowało, chłopak poprawi się a jak by tak nikt uwagi mu nie zwrócił??? Lepiej 15 razy niż ...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek kwestia blizn. (Bo to ważniejsze i może się komuś kiedyś przydać. Pewnie nie facetom, choć... kto wie?)

Najtańszy i przy odpowiedniej dawce cierpliwości (jakieś 2 m-ce trzeba się pomęczyć i wcierać kilka razy dziennie) sposób, to maść cepan. W miarę tania, dość skuteczna, zwłaszcza jeśli używa się jej zaraz po wygojeniu blizn. Niestety wali cebulą jak diabli. Ja nie zdzierżyłam :/

Na mniejszą powierzchnię, jeśli komuś zależy, to są plastry silikonowe. Ale to drogie zabawki.

 

Uhh... koniec wymądrzania się.

A teraz: o ortografii było. Ale choć kilka przecinków by się przydało :notworthy:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o maści przejdę się do apteki popytam powierzchnia dość spora na boku mała blizna powinna sama zejść. Na kolanie to mi specjalnie nie przeszkadza najgorzej ręka, Większa cześć powinna zejść tylko miejsce, z którego kamień wydłubałem raczej zostanie na reszcie już odrosły włoski tam nie. Ale spróbuje ją, chociaż zmniejszyć jutro postaram się wrzucić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...