Skocz do zawartości

Problem z Yamahą TZR 125...


MasterJesus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oto problem... "Gaśnie" podczas jazdy tzn jade sobie jade co raz szybciej az tu nagle bum obroty spadaja wszystko spada no i staje (nie ma wiekszego znaczenia ktory bieg jaka predkosc i obroty), nic w tym czasie nie pomaga by jednak zechciala jechac... Ale zaraz po zatrzymaniu jak chce zapalic to zapala bez problemu ( na ssaniu i z popychu bo akumulator siedzi) Ogólnie jakos na ssaniu jakby lepiej chodzila i rzadziej gasla... Świeca jest dobra, gaźnik tez (choc wczesniej był strasznie zasyfiony wiec motor gasl juz przy ruszaniu) choc pewnie z lekka rozregulowany, ale nie wiem czy to mogloby byc głowna przyczyna problemu... Mam wątpliwości co do filtra powietrza bo jest nim kawalek docietej gąbki ale nie wiem czy ma to znaczenie przy takich objawach. Prosiłbym o szybka pomoc :)

Pozdrawiam

 

A i jeszcze moze ktos wie jaki plyn wlac do amortyzatorow i czy normalne jest to ze jeden w srodku jest inaczej zbudowany niz drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby brakowalo paliwa to po odpuszczeniu by dalej jechal na wolniejszych - moja opinia. Ja z takimi objawami sie spotkalem podczas uzytkowania zlej swiecy - iskra byla a moto czasami gaslo i stawalo a po odczekaniu palilo z kopa normalnie :) Radze wiec odpalic moto i pojezdzic na innej swiecy. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jezdzilem juz na roznych swiecach i na kazdej dzialo sie to samo w wiekszym lub mniejszym stopniu teraz włożylem swiece podobno dedykowana do tego modelu ale nadal od tak sobie gasnie wiec to chyba nie jest wina wylacznie swiecy... Tak w ogole to z tego co zauwazylem to ani cylinder ani gaznik nie sa oryginalne ale skoro poprzedni wlasciciel wlozyl takie czesci to chyba mu motor jezdzil na nich :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...