Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

"Efekt" zawsze będzie jak to wybabeszyrz. Ja bym ci radził go odblokować tylko na elektryce, podejść do elektryka powiedzić mu że chcerz tu i tu odblokować i po sprawie. Ja w moim kmx-e mam blokade tylko na tłumiku elektryka odblokowana i spokojnie 130km/h na 5 jedzie. i mocy masz dość sporo. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy troche przybędzie. do ilu obr. kręci się twój kmx? teraz ja mam pytanie jaki olej zalać do przedniego zawieszenia? Chodzi mi oto żeby był dużo twardszy bo mi do błotnika niekiedy dobije, i nie jest wystarczająco spręrzysty tzn. nie odbija mi do końca nawet gdy na nim nie siedze:) Czy przy wymianie oleju musze zmieniać uszczelniacze? Jak tak to jakie? Tylny mam gazówke jest możliwość jakiegoś zregenerowania go?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go odblokujesz na obrotach to będziesz miał duże więęękrząąą moc. W moim kmx-e zabawa zaczyna się dopiero od 7 tys. obr. odblokuj go na elektryce a mocy ci wystarczy napewno:)

masz racje na trzecim biegu na 10 tys obrotow mozna sie troche pobawic ale jak nie bedzie zadnej wiekszej gorki wtedy obroty zaczna ci spadac i impreza konczy sie za szybko jak dla mnie ;) dlatego go sprzedalem i szukam czegos mocniejszego :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim

mam dt 80 lc2 / 110 malossi w pełni odblokowane czyli ma troche mocy niewiem ile ale pisza ze niby 20KM

wiec pytanie sie mi nasuwa bo chce na następny sezon kupić coś mocniejszego oczywiście enduro i czy kmx (niby tylko 8KM wiecej)wystarczy? (moto nie musi być szybkie tylko mocne- wiem ze to zależy to od zębatek) czy patrzeć na wieksze pojemności, na pewno cos okolo 400ccm w 4 sowie nie wchodzi w grę tak samo jak 250ccm 2T, jestem lekki wiec te motory mna pozamiataja ;) chcialbym zeby moto tez bylo jak najlzejsze

aha... na moto nie będzie za dużo kasy wiec 250 4T chyba tez odpadnie bo sa drogie... wiec pozostaje chyba tylko kmx

co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...