Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy kobiety takie wzrokowczynie ?

...

A no tak... od zawsze :buttrock: :clap:

 

 

Ale dalej bedą opowiadać głodne kawałki o tym, że dla nich w przypadku faceta liczy się tylko wnętrze...

 

...No chyba że wnętrze jego portfela to rozumiem. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej bedą opowiadać głodne kawałki o tym, że dla nich w przypadku faceta liczy się tylko wnętrze...

 

...No chyba że wnętrze jego portfela to rozumiem. :icon_mrgreen:

Trafiłes w sedno Visuz, a potem opowiadaja te głupie kawałki o zaufaniu, etc,

A przeciez my jestesmy tacy nieskomplikowani, wystarczy dobrze nam dac (sie dobrze podać), ugotować, zrozumiec, ze wieczór z kolegami to swiętość, a takie przyziemne, rzeczy jak bekanie i puszczanie baków to norma. No i od czasu do czasu jak sie komus przypier...., lub samemu oberwie to nierobic z tego afery, etc, etc :buttrock: :offtopic: :clap: etc,etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeciez my jestesmy tacy nieskomplikowani, wystarczy dobrze nam dac (sie dobrze podać), ugotować, zrozumiec, ze wieczór z kolegami to swiętość, a takie przyziemne, rzeczy jak bekanie i puszczanie baków to norma. No i od czasu do czasu jak sie komus przypier...., lub samemu oberwie to nierobic z tego afery, etc, etc :icon_mrgreen: :clap: :buttrock: etc,etc

 

O rany, to to jest takie proste!?!?!? Wiedziałam, że to ciekawe forum, ale że się dowiem takich prawd o życiu i płci przeciwnej, to bym sie nigdy nie spodziewała...

 

Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, to to jest takie proste!?!?!? Wiedziałam, że to ciekawe forum, ale że się dowiem takich prawd o życiu i płci przeciwnej, to bym sie nigdy nie spodziewała...

 

Pozdro dla wszystkich!

Vizka i Ann, znacie hasło

Forum broni, forum radzi, forum nigdy was nie zdradzi,

pozdrawiam przyjacół hibernacji na całym swiecie, howgh :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vizka i Ann, znacie hasło

Forum broni, forum radzi, forum nigdy was nie zdradzi,

pozdrawiam przyjacół hibernacji na całym swiecie, howgh :icon_mrgreen:

:offtopic: to ciekawe czego jeszcze się dowiemy :buttrock:

ps. czy są jeszcze jakieś hasła...

pozdro Ann :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrocku same takie niewyżyte (nie że bym nie lubił) :banghead:

we wrocku same takie ... fajne są po prostu :biggrin:

 

hmm.. albo mnie pamiec zawodzi (wiek daje znac o sobie) albo watek nie ten...

Wydaje mi sie ze w zamierzeniu autora tematu fotki mialy byc ale po stornie PLCI PRZECIWNEJ !!!!

A nasze gwiazdy !!!! coz jak zwykle zakrecily nas i wyszlo na to ze to my mamy sie prezentowac i poddac szanownej krytyce..

ech, jak zwykle kwilka moment i jest po "ichnemu" widac plec piekna na sprzecie czy bez nie rozni sie od siebie w "zasadniczych" sprawach i zachowaniach:-)) ale to akurat zaleta !!!! :banghead:

ojciec mi zawsze mawiał: "wyluzuj, baby nigdy nie przegadasz" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrocku same takie ... fajne są po prostu :flesje:

ojciec mi zawsze mawiał: "wyluzuj, baby nigdy nie przegadasz" ;)

 

 

Same jakie????????????? :banghead: nie mieszkam we Wroclawiu :banghead: to po 1 a po 2 to nie tyklo we Wroclawiu ale i w Gliwicach i Sczecinie i Warzawie :)

 

Trafiłes w sedno Visuz, a potem opowiadaja te głupie kawałki o zaufaniu, etc,

A przeciez my jestesmy tacy nieskomplikowani, wystarczy dobrze nam dac (sie dobrze podać), ugotować, zrozumiec, ze wieczór z kolegami to swiętość, a takie przyziemne, rzeczy jak bekanie i puszczanie baków to norma. No i od czasu do czasu jak sie komus przypier...., lub samemu oberwie to nierobic z tego afery, etc, etc :biggrin: :eek: :biggrin: etc,etc

 

 

czasem to i dobrze,bo nie pytacie za duzo,ale czasem to jest niedowytrzymania!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same jakie????????????? :banghead: nie mieszkam we Wroclawiu :banghead: to po 1 a po 2 to nie tyklo we Wroclawiu ale i w Gliwicach i Sczecinie i Warzawie :biggrin:

same takie fajne tylko. nic złego nie miałem na myśli, a wręcz przeciwnie :biggrin: Bo do dziś pamiętam jak mnie szyja bolała po każdej wizycie we Wroc. :flesje:

A do Twojej listy dodam jeszcze Bydgoszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te te te! Od Konstancina to ty się odpimpkuj! :banghead:

Rozmowa jest o Madzik, a nie o mnie

Nie Adu, teraz już rozmowa jest o miastach, w których jest dużo fajnych kobiet. Dlaczego nie więc chcesz dodać Konstancina? Aż tak tam źle z tym?? :banghead: nie wierzę, aż muszę się kiedyś przejechać sprawdzić...

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...