Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yoos i Fidel przesylajcie fotki bo juz nie mozemy sie doczekac,a zadna z nas raczej nie chce czekac dopiero do zlotu narciarskiego prawda Laski???

juz doczekac sie nie moge by Cie ujzec skoro zdjecia nie chcesz poslac

przedłużanie gry wstępnej tylko dobrze robi dla efektu końcowego... :biggrin: :bigrazz: :lalag: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. albo mnie pamiec zawodzi (wiek daje znac o sobie) albo watek nie ten...

 

Wydaje mi sie ze w zamierzeniu autora tematu fotki mialy byc ale po stornie PLCI PRZECIWNEJ !!!!

 

A nasze gwiazdy !!!! coz jak zwykle zakrecily nas i wyszlo na to ze to my mamy sie prezentowac i poddac szanownej krytyce..

 

ech, jak zwykle kwilka moment i jest po "ichnemu" widac plec piekna na sprzecie czy bez nie rozni sie od siebie w "zasadniczych" sprawach i zachowaniach:-)) ale to akurat zaleta !!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. albo mnie pamiec zawodzi (wiek daje znac o sobie) albo watek nie ten...

 

Wydaje mi sie ze w zamierzeniu autora tematu fotki mialy byc ale po stornie PLCI PRZECIWNEJ !!!!

 

A nasze gwiazdy !!!! coz jak zwykle zakrecily nas i wyszlo na to ze to my mamy sie prezentowac i poddac szanownej krytyce..

 

ech, jak zwykle kwilka moment i jest po "ichnemu" widac plec piekna na sprzecie czy bez nie rozni sie od siebie w "zasadniczych" sprawach i zachowaniach:-)) ale to akurat zaleta !!!! :icon_mrgreen:

 

 

W imieniu płci pięknej gratuluję Ci gr3g znajomości tematu. Naprawdę rzadko zdarza sie , by mężczyzna rozumiał , że cokolwiek nie wymyśli , to i tak będzie tak jak chce kobieta :offtopic: :buttrock: :D

A posiadanie sprzęta dodaje nam tylko tego perwersyjnego smaczku , który tak uwielbiacie :buttrock:

Mozesz podesłać fotkę , jeśli masz ochotę i .... odwagę :clap: ( ratuj honor!! )

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podesłać fotkę , jeśli masz ochotę i .... odwagę :icon_mrgreen: ( ratuj honor!! )

 

Od kiedy kobiety takie wzrokowczynie ?

...

A no tak... od zawsze :buttrock: :offtopic:

Ja moge wyslac fotke, a jak... z mojego baaardzo wczesnego dziecinstwa :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...