Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

solidarność jajników kurka, wiedzialem, że jak dwa pokrecone umysły jak wasze sie spotkaja to powstanie nowy machiavelli. A my wolimy te buty na wysokim obcasie, makijaż i błysk w oku (no i stringi) :)

 

buty na wysokim obcasie,makijaz i blysk w oku to sie zgodze ale stringi bedzie mial tylko Vetzeqle czy cós tam :) bo w gorach to zminica panuje......no chyba ze nie..... :buttrock: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidarność jajników kurka, wiedzialem, że jak dwa pokrecone umysły jak wasze sie spotkaja to powstanie nowy machiavelli. A my wolimy te buty na wysokim obcasie, makijaż i błysk w oku (no i stringi) :)

 

 

Stringi to Vatzeqe :) :( ( kurka wodna swoją drogą co to za pokręcony nick , paznokcie mozna sobie normalnie połamać )

Możemy Fidel ponegocjować. My wam wysokie obcasy i makijaż a co wy nam??????????

Prosimy tylko poważne oferty!! ( najlepiej od razu ze zdjęciami )

:buttrock: :) :flesje: :crossy: :biggrin:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciągle zmyla Twój avatar :(

 

znaczy się stringi z golfem? zdjęciem się nie przejmuj, zrobimy

... i wtedy szybkim ruchem głowy w dół i w przód trafiasz klienta z tak zwanej "główki" w nos. Lepsze i skuteczniejsze niż uderzenie ręką, bo szybsze i mocniejsze jednak od damskiej rączki.

No Madzik, poradzisz sobie?? Nie będzie łatwo, uprzedzam z góry :buttrock:

jasne, że będziemy, na widowni, w końcu każdy pokaz musi ktoś oglądać. i fotki robić... tych stringów z golfem. ja jeszcze mogę w garderobie pomóc, zamek na plecach zapiąć albo co... :biggrin:

 

 

mowisz,ze nie bedzie latwo???Ale nie boj nic bedzie nas wiele :) :) oj Yosku jaki z Ciebie gentelmen... :flesje: wszystko dla kobiet chcesz robic!!!A powiedz mi jak beda wygladaly te majtki z golfem???Stroj kompielowy ze stujka tylko posiadajacy zamiast pelnego zakrycia ,sznurek????? :crossy: :)

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz,ze nie bedzie latwo???Ale nie boj nic bedzie nas wiele oj Yosku jaki z Ciebie gentelmen... :) wszystko dla kobiet chcesz robic!!!A powiedz mi jak beda wygladamy te majtki z golfem???Stroj kompielowy ze stujka tylko posiadajacy zamiast pelnego zakrycia ,sznurek?????

 

 

:) :( :buttrock:

Madzik , Madzik.... Taż Yossowi nie o WSZYSTKIE kobiety chodzi !!!!

Jaka Ty nie domyślna no.........

:) :flesje: :crossy:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stringi to Vatzeqe :) :( ( kurka wodna swoją drogą co to za pokręcony nick , paznokcie mozna sobie normalnie połamać )

Możemy Fidel ponegocjować. My wam wysokie obcasy i makijaż a co wy nam??????????

Prosimy tylko poważne oferty!! ( najlepiej od razu ze zdjęciami )

:buttrock: :) :flesje: :crossy: :biggrin:

Pokrecony nik to wynik zboczonego ego

powazne oferty na maila (ale bez prawa do rozpowszechninia) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrecony nik to wynik zboczonego ego

powazne oferty na maila (ale bez prawa do rozpowszechninia) :)

 

 

Zapraszam zatem do negocjacji. :)

Nie rozpowszechnię , tylko Madzikowi pokaże oki?????? W końcu to głównie my jesteśmy zainteresowane najbardziej. Adres w profilu :( :buttrock: :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrecony nik to wynik zboczonego ego

powazne oferty na maila (ale bez prawa do rozpowszechninia) :)

 

wstydzisz sie czegos???jakies kompleksy?? :) :( :wink:

 

Zapraszam zatem do negocjacji. :buttrock:

Nie rozpowszechnię , tylko Madzikowi pokaże oki?????? W końcu to głównie my jesteśmy zainteresowane najbardziej. Adres w profilu :) :flesje: :crossy:

 

 

oczywisci nie widze powodu by ujawniac te zdjecia komukolwiek prawda Cebe?!! :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydzisz sie czegos???jakies kompleksy?? :) :) :crossy:

oczywisci nie widze powodu by ujawniac te zdjecia komukolwiek prawda Cebe?!! :( :buttrock:

 

 

AAAAAAAAAAAAAbsolutnie nikomu!!!

Myślę , że Piaffe , zoona Bubera atez chętnie obejrzy , a i Nevre się ucieszy z fajnych pana Fidelowych zdjęc :)

 

I tak poza tym to nikomu już :flesje:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAbsolutnie nikomu!!!

Myślę , że Piaffe , zoona Bubera atez chętnie obejrzy , a i Nevre się ucieszy z fajnych pana Fidelowych zdjęc :)

 

I tak poza tym to nikomu już :)

tak, a za godzinę napiszesz, że jeszcze tej i tamtej i do piątku całe jeszcze babskie forum będzie z fotek się nabijać. dziękuję bardzo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, a za godzinę napiszesz, że jeszcze tej i tamtej i do piątku całe jeszcze babskie forum będzie z fotek się nabijać. dziękuję bardzo :)

 

 

 

A to Ty Yoss tez mi chciałeś swoje foteczki przysłać??????

Nie no Twoje to TYLKO Madzikowi :)

A tak a propos.. Yoss , czy Tobie na chrzcie dali Krzysztof?????? ( jeśli wolno wiedzieć oczywiście ) :(

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie chce sie... miedzy wodke a zakaske, ale z checia bym poznal Wasze zakazane geby :crossy: :biggrin: , a jako ze gorke mam niedaleko, to nawet rowerek by styknal (prawko sie dopiero gotuje :wink:

 

No, to wstepny plan na piatek, co by okolo 19 spotkac sie na Rosola i wyciagnac eMBego na spacerek, a pozniej opijamy w 2oo odnalezienie motocykla Dziada. Co Wy na to? :biggrin:

 

 

 

ale stringi bedzie mial tylko Vetzeqle czy cós tam :( bo w gorach to zminica panuje......no chyba ze nie..... :flesje: :buttrock:

Ja mam takie na polarze :)

 

 

I tak poza tym to nikomu już :)

eeeeee no Cebe.... kolezanke zostawisz w potrzebie??? :)

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty Yoss tez mi chciałeś swoje foteczki przysłać??????

Nie no Twoje to TYLKO Madzikowi :)

A tak a propos.. Yoss , czy Tobie na chrzcie dali Krzysztof?????? ( jeśli wolno wiedzieć oczywiście ) :(

to było w obronie fotek Fidela :flesje:

Madzikowi powiadasz... przestań ją wrabiać, napisała przecież, że się ratuje. Przecież gdybym się sprężył to mógłbym być... itd. Gdzie ją straszyć takim geriatrykiem...

 

tak mi dali, ale widzę, że myszkujesz też po innych forach cebe?

 

eeeeee no Cebe.... kolezanke zostawisz w potrzebie??? :)

CHŁOPY!! ADU W POTRZEBIE!!! :buttrock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było w obronie fotek Fidela :flesje:

Madzikowi powiadasz... przestań ją wrabiać, napisała przecież, że się ratuje. Przecież gdybym się sprężył to mógłbym być... itd. Gdzie ją straszyć takim geriatrykiem...

 

tak mi dali, ale widzę, że myszkujesz też po innych forach cebe?

CHŁOPY!! ADU W POTRZEBIE!!! :) :(

 

 

Yoss juz nie przesadaj wino im starsze tym lepsze..... :buttrock: prawda ADU???? :) ....ale nie oczywiscie nie wrabiajcie mnie :)

ps.te zdjecie mozesz wyslac oczywiscie!!!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciągle zmyla Twój avatar :)

 

Jakies zaluzje do mojego przepieknego avatarka? :)

Chyba lepiej, ze zamiast mojej niewdziecznej geby jest piekna pani? :(

 

 

No, to wstepny plan na piatek, co by okolo 19 spotkac sie na Rosola i wyciagnac eMBego na spacerek, a pozniej opijamy w 2oo odnalezienie motocykla Dziada. Co Wy na to? :buttrock:

Rosola, dobry pomysl, ja jestem za :flesje: Znajac zycie jednak to sadze, ze dupa z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...