Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszczepiali mi kawałek mięśnia z przedramienia, więc jeśli wezmę sterydy i jakieś odżywki to w kroku będę taki jak Pudzian w udzie! Jednak wolę nie przeginać w drugą stronę.

 

To co kazdy pan powinien miec miedzy nogami,to w 100% cialo gabczaste wypelniane krwia....studiuje na AM i wydawalo mi sie ze tak jest ,ale moze cos przeoczylam......cialo gabczaste ,czy miesien hmmmmm :P :crossy: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo prosze,mi nie wkraczac w moja transcendentalna sfere immanetna...... :P

 

Widzę że koleżanka awansowała na obciąg... znaczy się naciągaczkę łańcuchów. Gratuluje. :D :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kazdy pan powinien miec miedzy nogami,to w 100% cialo gabczaste wypelniane krwia....studiuje na AM i wydawalo mi sie ze tak jest ,ale moze cos przeoczylam......cialo gabczaste ,czy miesien hmmmmm :P :crossy: :D

To się lepiej przyłóż to studiowania tych narządów. BUEH

 

Visuz to też kawał jajcarza.

 

Dowcip jaki można koledze zapodać:

TY: -Słyszałem, że Twoja (mama, siostra, babcia, córka) pracuje w elektrownii

ON: -W elektrownii???

TY: -Podobno ciągnie druty.....

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koleżanka awansowała na obciąg... znaczy się naciągaczkę łańcuchów. Gratuluje. :P :crossy:

 

 

juz dawnoooo stary........Tobie niestety jeszcze pozostalo wachanie....no coz ale jeszcze wszystko przed Toba..... :D,co ma wisiec nie utonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aale żeście sie wszyscy spieli jak baranie jajca.

Vat...cos tam to chyba jakis transeks lyn h..wie co. Takie podsmiechu....ki dobre sa dla przedszkolaków (wybacz ale jak potrzyłem na te stringi to juz szukałem do Ciebie numeru telefonu, zastanowiła mnie tylko ta wykładzina na podłodze) :P

Madzik lepiej nie sprawdzac jeszcze ma przeszepione organy płciowe owczarka niemieckiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aale żeście sie wszyscy spieli jak baranie jajca.

Vat...cos tam to chyba jakis transeks lyn h..wie co. Takie podsmiechu....ki dobre sa dla przedszkolaków (wybacz ale jak potrzyłem na te stringi to juz szukałem do Ciebie numeru telefonu, zastanowiła mnie tylko ta wykładzina na podłodze) :P

Madzik lepiej nie sprawdzac jeszcze ma przeszepione organy płciowe owczarka niemieckiego :D

 

:crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo kurcze YOSS ,material na meza z Ciebie,tancowac potrafisz no i piekna cebra..... :buttrock: :buttrock:

eee tam zaraz potrafisz. jak tańczę to prowadzę, ale czy potrafię tańczyć? nie wiem. a cebra piękna, to fakt!

 

Kobieta i motocykl i sexs - samo zdrowie :icon_mrgreen:

To właśnie lubię, choć kolejność czysto przypadkowa :lalag:

 

69

tyle treści w 2 znakach. brawo!

 

Cebe450, majty i znaczek płci (nie zawsze) pięknej dałem po to, żeby yossa zbałamucić co by się dał CBR'ką śmignąć. :D

tylko mnie proszę nie winić, jeśli Vacek odkryje swoją drugą naturę. Yoss nie na każde stringi da się zbałamucić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam zaraz potrafisz. jak tańczę to prowadzę, ale czy potrafię tańczyć? nie wiem. a cebra piękna, to fakt!

To właśnie lubię, choć kolejność czysto przypadkowa :buttrock:

tyle treści w 2 znakach. brawo!

tylko mnie proszę nie winić, jeśli Vacek odkryje swoją drugą naturę. Yoss nie na każde stringi da się zbałamucić :icon_mrgreen:

 

 

Yoss a na jake stringi dasz sie......???? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci kiedyś. chyba rozumiesz, że nie mogę się tak publicznie odkryć :buttrock: :icon_mrgreen:

 

Witam! Widzę, że ten temat przeistoczył się w CZAT-a. Proszę o odpowiedź na moje pytanie.

Czym się różni kobieta od mężczyzny?

Odpowiedź Nevre sie nie liczy. Ona doświadczona mężatka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widzę, że ten temat przeistoczył się w CZAT-a. Proszę o odpowiedź na moje pytanie.

Czym się różni kobieta od mężczyzny?

Odpowiedź Nevre sie nie liczy. Ona doświadczona mężatka. Pozdrawiam.

w takim wieku takie pytania, rozumiem , ze przezywamy druga młodość ale startujesz od dzieciństwa :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...