Skocz do zawartości

skuter 5-6 tys.zł.


pysiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 miechy sprzedałem swojego keewaya focusa, miałem zamiar kupic enduro ale nie mam gdzie jezddzic Tak wiec mam na skuter od 5-6ys. zł. Chce żeby był to skuter uzywany tylko dobrej marki. myslałem o Aprili sr, Gilerce runner, Peugeocie speedfigtu2 lub jet forcie ,yamaszce aerox. Czekam na wasze propozycje i opninie, plusy i minusy tych skuterów z góry THX-wiem ze stwierdzicie za takich tematów było juz kilka, ale bądzcie dla mnie wyrozumiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedfighta ma moj kuzyn i jak narazie nie narzeka na niego jezdzi mu bezproblemowo , ma nawalone juz chyba z 20tys. jedyne co wymienial to sprzeglo , drugi kolega ma SR tez nie narzeka , jedyny makament to wypadla mu zawleczka z sworznia i zatarl cylinder . Ja bym bral SR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko i na temat

 

Zgadzam sie z Pimpek

 

za 5-6tys mozesz kupic juz porzadny motorower a nie skuter

 

Aprillie, NS-rke,NS-1

 

Albo polecam ci Łosia też dobry motorek i napewno lepszy od skutera.

 

Chopie bez obrazy ale skutery są dla kobiet to tak wg.mnie

 

Jesli jestes prawdziwym facetem to wlasnie na tych motorkach mozesz sie pokazac.

To moje zdanie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuter co za kupa :) .Nie lepiej ci kupić jakieś SM za tą kase kupiłbyś Sende po tuningu na 70/80cm.

 

 

powiem szczerze ze mi byłoby szkoda kupic skutra za 6tys poprostu żal by mi było kasy

 

 

Szybko i na temat

 

Zgadzam sie z Pimpek

 

za 5-6tys mozesz kupic juz porzadny motorower a nie skuter

 

Aprillie, NS-rke,NS-1

 

Albo polecam ci Łosia też dobry motorek i napewno lepszy od skutera.

 

Chopie bez obrazy ale skutery są dla kobiet to tak wg.mnie

 

Jesli jestes prawdziwym facetem to wlasnie na tych motorkach mozesz sie pokazac.

To moje zdanie.

Pzdr

 

 

Za te pieniądze to mu łosia nie polecaj :crossy: .Ja by dalej obstawiał za SM bo scigacze 50cm jakos mi nie podchodzą.Zobacz na to:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125984809

 

 

weź sobie jakąś porządną 80 kup a nie skutera :cool:

 

 

I zawsze się znajdą takie pierdoly :banghead:

 

Jeśli napisał że chce skuter to chce skuter!

I nie wyjeżdżajcie tu z takim pier****niem ;/

 

 

A odnośnie tematu to polecam runnera.

Naprawde bardzo wygodny i duży skuter. Jak na 50ccm osiąga dobre prędkosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZięki H4zzel za uświadomienie co niektórych , mi sie akurat skutery moze nie tyle podobają co są bardzie poręczne i praktyczniejsze.Nie mam zamioaru wozic sie po miescie itp. poprostu che pożadny sprzxet do sprawnego poruszania sie po miescie jak i poza nim ;]

 

EJ PROSZE WYPOWIADAJCIE SIE MALO CZASU MAM :} THX

Edytowane przez pysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko H4zell wiem ze uwazasz mnie za kretyna ale masz szczescie ze cie nie ma obok mnie bo bym ci przypadkowo krzywde zrobil.

 

Wiem ze chce skutera bo CZYTAC UMIE!!!

 

Napisalem mu inne propozycje bo moze akurat zmieni zdanie i co wtedy?

 

A to ze bedzie pisal porady o to co kupic tylko ze juz nie skuter

 

Ale wporzo juz ci pisze co ja bym wybrał

MZM na silniku Aprila 125/50

APRILLA RALLY-50

CPI Oliver

Gilera Runner

 

Miłego kupna zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie bym kupil biegowego, bo skutery sie szybko nudza i nie ma frajdy takiej jak na biegówkach, ale skoro juz ma byc skuter to polecam peugeot speedfight 2. kumpel ma i nie narzeka, do tego atrakcyjny wyglad. poza tym aprilla sr50 rowniez jest zarabista, nie jestem pewien ale to chyba 4T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...