Skocz do zawartości

Posiadacze xj 92-94r


Rekomendowane odpowiedzi

prosze o wypowiedzi i rady podoba mi sie maszynka ale boje sie tego roczniku czy jest czego ?? jak sie wasze sprawuja

1. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=123640890

2. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=126205957

3. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=125921416

4. http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M252525

Ceny atrakcyjne ale czy prawdziwe nie kryja czegos pod soba jak sadzicie??

Edytowane przez orzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznika nie masz się co bać. Bywają starsze. Wszystko zależy jak był eksploatowany. Do stanu licznika podchodź ostrożnie, szczególnie jeśli pochodzi z Włoch. Z Niemiec jeśli ma książkę serwisową jest bardziej wiarygodny. Dalej to tylko oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dobrze by było jak bys znalazł wersję amerykańską ma podświetlane migacze lepiej brzmiące wydechy lepszy lakier lepiej wykonczone itp itd no ma mocniejszy silnik nie wiem z czego to wynika ale tak jest o 5 km więcej.No ale ogólnie trza patrzeć na drobne wycieki z pod głowicy no i czy nie ma wgniotów na baku,a silnik to dobra jednostka wytrzymuje duzo.Proponuje nie spiesz się a trafisz dobrego sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja w te przebiegi nie wierze ja ma z 1994r i ma juz prawie 60tkm i to jest prawdziwy prezbieg a 20 pare tyśków hahaha to by było ok 2-3 tyśki na sezon nie wierze co do cen to ja kupiłem w tym roku moja za 6000 zł juz zarejestrowaną ze bajeranckim wydechem ixil w dodatku dstałem nowy łancuszek rozrządu i kilka innych części. Zrobiłem ją w ciagu kilku miesięcy 10 tkm i terz mam zamiar zmienic na cos innego. Jak na miasto to super moto jsdnak ja duzo podrózuję z zona i bagzazmi i brakuje mi troche mocy, hamulców i sztywności ale jako motor to jest tu super udana i trwała, ekonomiczna konstrukcja.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że w pozycji 4 ti xj z 94 r. według mnie są dwie rzeczy do sprawdzenia. Pierwsza to silnik a dokładnie dekiel na wale (z tej strony co sprzęgło) jest od późniejszej wersji, są niezamienialne. Druga to nalepka na owiewce też z werji po modernizacji. Może tak bywało ale chyba trzeba by sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys 92 z silnikiem 94 sa roznice w mocy patrz na brif sa roznice w owiewkach rozgladaj sie za 94 ma dekielek plastikowy po prawej stronie silnika jedyny problem ktory z nim mnialem to ztopila sie kostka ktara laczy kable przy alternatorze zaden problem i draznilo mnie ze silnik tak zecholi ale to norma,i brak mocy,slabe chamulce do dupy tylni amortyzator wsadzilem od cbr po malych przerobkach i wtedy nawed szlo go postawic na kolo a na koniec go ukradli ogolnie motor ok malo pali ok 5-6l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

xj diversion 600.... dobry wybor!!!! ja mam pierwszy rocznik proukcji koniec 91 roku, ma bez kantow nakrecone 34 tysie i nic sie zlego nie dzieje. planuje teraz wymienic lancuszek rozrzadu, jedyna awaria to padla mi cewka na 1 i 4 cylinder ale od cbr duala pasuje :buttrock: na brak mocy nie narzekam chociaz cierzko jest sie scigac ze szlifierkami :icon_mrgreen: spalanie na max obciazony, 2 osoby, kufry ,atkg-bag i plecak to 6 l na 100km prze spidzie ok 110-130km/h naprawde fajne moto. lac i smigac. proponuje odrazu po zakupie wymienic olej w silniku i amorach, w przednich goleniach zalalem 15W I NAPRAWDE GO TROSZKE USZTYWNILO. a tyl .....hmmm jak bys jechal na furmance z sianem, miekko i wogole powyzej 160km/h zaczyna juz plywac. to noarmalne do roku 98 poniewaz wtedy zwiekszona sztywnosc ramy oraz zwiekszono srednice prezdnich lag. jezeli chodzi o te moto z allegro to 2 i 4 na 100% byly malowane a ten pierwszy to nawet ciagnie oko. nie napalaj sie. wez kumpla na jazde niech go "sprawdzi" :biggrin: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...