Skocz do zawartości

Zapytanie o łańcuch


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie załozyłem DID ERT2 Gold & Gold do ostrego motocrossu. Wyrąbisty łańcuch pokryty azotkiem tytanu (nie zardzewieje) i nie jest drogi bo jedyne 240zł . Narazie to cóż moge powiedzieć - wczorajszy test pozytywny jak najbardziej , opona aż mi spadła z felgi :) niezłe jaja były.

 

 

Witam ;-)

 

Jezeli chodzi o ten lancuch:

http://www.bikepics.com/pictures/594452/

To zaplacilem za niego.... 160zl ;-) Intermotors rulzzz :biggrin:)))

Podobno jest to najlepszy lancuch do MX takiego uzywa RC ;-)

Przez 50h jazdy naciagalem go 2x. Naprawde konkretny lancuch.

Pozdr

Edytowane przez fik554
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niezła, ale przeglądam teraz ofertę Intermotors i za ch...ińskiego boga nie mogę znaleźć łańcucha o takim oznaczeniu. Patrzyłem w sklepie internetowym również. Czy to trzeba pytać u dystrybutora? Może nie mają wszystkiego na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ten łańcuch chyba - sugerując się pudełkiem fik. Cena jednak odpowiada nizszemu modelowi. Chyba zciemniasz bo ja też na intermotors takiego łańcucha nie widze a tym bardziej za taką cene. Sprawdzilem raz jeszcze i sie okazuje ze ten moj łancuch jest nie dostepny w intermotors aktualnie , maja natomiast 2 ogniwa krotszy za 226,13zł fiku :) To jest moj model DID520ERT2116 - żeby było jasne a ten krotszy to DID520ERT2114 .

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ten łańcuch chyba - sugerując się pudełkiem fik. Cena jednak odpowiada nizszemu modelowi. Chyba zciemniasz bo ja też na intermotors takiego łańcucha nie widze a tym bardziej za taką cene. Sprawdzilem raz jeszcze i sie okazuje ze ten moj łancuch jest nie dostepny w intermotors aktualnie , maja natomiast 2 ogniwa krotszy za 226,13zł fiku :D To jest moj model DID520ERT2116 - żeby było jasne a ten krotszy to DID520ERT2114 .

 

Myszonku niestety nie masz racji ;-) Mam dokladnie taki model jak ty w swojej yzf'ie

jak ladnie napisales: DID520 ERT2 tylko ze dlugosc 112 :biggrin:

Niestety nie sciemniam lanuch kupilem w intermotors okolo 4miesiace temu wraz z zebatkami (JT tyl + Supersprox przod) Lanucha nie maja na stanie i nie mieli tez jak go chcialem kupic...

Jakos zaczarowali i na drugi dzien juz mialem zloty naped w yamaszcze;-)

Sorry ale taka jest prawda ze wiekszosc sklepow ma 100% jak nie 200% marzy.

W polowie sezonu kupilem kask AGV AX-6 tez w intermotors w super przecenie z 700zł za 450zł bylem zadowolony wkoncu obecnie najwyzszy model agv. Dwa miesiace pozniej na motobazarze we wroclawiu sprzedawali AX-6 po 350zł, a i pewnie by sie cos stargowalo ;) Niestety taki biznes:)

 

Myszon jezeli nie wierzysz Twoja sprawa, zapodaj fotka swojego pudelka, chetnie zobacze. Na kazdym ogniwie mam napisane naprzemienie D.I.D i ERT2 ;-)

 

EDIT: nie wiem co Ty masz do mojego pudelka :biggrin: przecież jest takie samo: ;) :notworthy: http://www.didchain.com/offroad.htm

 

 

Pozdr. :icon_mrgreen:

Edytowane przez fik554
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszonku niestety nie masz racji ;-) Mam dokladnie taki model jak ty w swojej yzf'ie

jak ladnie napisales: DID520 ERT2 tylko ze dlugosc 112 :D

Niestety nie sciemniam lanuch kupilem w intermotors okolo 4miesiace temu wraz z zebatkami (JT tyl + Supersprox przod) Lanucha nie maja na stanie i nie mieli tez jak go chcialem kupic...

Jakos zaczarowali i na drugi dzien juz mialem zloty naped w yamaszcze;-)

Sorry ale taka jest prawda ze wiekszosc sklepow ma 100% jak nie 200% marzy.

W polowie sezonu kupilem kask AGV AX-6 tez w intermotors w super przecenie z 700zł za 450zł bylem zadowolony wkoncu obecnie najwyzszy model agv. Dwa miesiace pozniej na motobazarze we wroclawiu sprzedawali AX-6 po 350zł, a i pewnie by sie cos stargowalo :biggrin: Niestety taki biznes:)

 

Myszon jezeli nie wierzysz Twoja sprawa, zapodaj fotka swojego pudelka, chetnie zobacze. Na kazdym ogniwie mam napisane naprzemienie D.I.D i ERT2 ;-)

 

EDIT: nie wiem co Ty masz do mojego pudelka :biggrin: przecież jest takie samo: ;) :notworthy: http://www.didchain.com/offroad.htm

Pozdr. :icon_mrgreen:

 

No to sie ciesz ze kupiles tak tanio. Ja tylko stwierdzilem fakty i na tym koniec. Aktualnie nie kupisz juz tego łańcucha w intermotors za tą cene. W sumie to mogłem kupić smiało ten co ty masz bo i tak musialem swojego skracać o 4 ogniwa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory jezdziłem na łancuchach typu o-ring i to był błąd. Przezucilem sie na zwykłe lancuchy, bezoringowe. Teraz aktualnie mam RK 520 MXZ. Łancuch przeznaczony typowo do motocrossu. Cena 180 zł. O-ringi albo X-ringi sa dobre raczej do duzych pojemnosci.

http://img133.imageshack.us/img133/8910/dscn4871om9.jpg

 

http://img65.imageshack.us/img65/292/dscn4891ze7.jpg

 

Niektórzy sie tylko z koloru nabiją :icon_mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...