Skocz do zawartości

zdałem na prawko :)


dr.puniszman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam zabierac się za prawko w tym momencie. To się źle skończy. Lepiej wstrzymaj się do wisny, lepiej na tym wyjdziesz. Znając życie z praktyką juz w tym kraju nie zdążysz ;), i będziesz czekać do kwietnia.

 

Wlasnie jak to jest w Warszawie? od kiedy mozna robic? marzec, kwiecien? czy to zalezy od pogody?

 

Chce przez te rok pozbierac kase i na wiosne sie zapisac :D

Pozdrawiam

 

 

GRATULUJE :icon_mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje

ja mam egz we wtorek

mam pytanko jak sie naciaga łańcuch w Yamasze sr?? tak ze zdjec to mi przypomina naciag Junaka...

y w sr niew iem mi instruktor muwił wczesniej z czego mnie mogą pytac ale chyba tak samo srubami przy kole tylnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y w sr niew iem mi instruktor muwił wczesniej z czego mnie mogą pytac ale chyba tak samo srubami przy kole tylnym...

Staraj się pisać poprawnie, bo łatwiej się czyta wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!

Ja zapominiałem świateł włączyć na mieście i za późno sobie o nich przypomniałem za pierwszym razem.

 

Mnie dzisiaj w ch*ja zrobili. Bo przyszedłem na egz., a okazało się że nie mają mnie w bazie danych. Zapisałem się już jakiś czas temu. Pomylili się i teraz mam egz. za miesiąc. ;/

Pier*ole. Straciłem cierpliwość. Jeżdżę bez prawka przez ten czas samochodem (bo moto nie ma). Zresztą pojechłem już samochodem na dzisiejszy, fałszywy egzamin. :)

Edytowane przez Kowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE :clap:

Ja dziś właśnie odbieram swoje lejce :clap: Nareszcie.....

 

Gratulacje :(

Mnie pewnie podobna przeprawa czeka za 2 miesiace... takie terminy daja, ze po prostu smutek.com.pl...

 

Gusto, spróbuj zaatakować Łomżę albo Ostrołękę. Tam sie czeka dwa tygodnie tylko i toria z praktyką są razem a nie jak w W-wie zdasz teorie a potem czekasz ponad dwa tygodnie na praktykę....

Naszczęście mi się udało to przebrnąć i dziś odbieram plastik (zdałem 29.08) więc się pospieszyli.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...