Skocz do zawartości

kupilem moja wymarzona zabawke :))


wojtaes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje!! fajny sprzęt i dziewczyna też wyrozumiała :icon_mrgreen:

 

ja niestety muszę przekonywać (na razie bez skutku ;) ), że motocykle nie są aż tak niebezpieczne... no i muszę urabiać na zmianę moto w odległej przyszłości :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że motocykle nie są aż tak niebezpieczne...

 

Az tak to moze nie, ale wczoraj zatrzymalem sie na swiatlach, patrze w lusterko, a za mna koles polonezem trakiem ma problemy z wychamowaniem przed swiatlami. To ja bieg i do przodu. Koles zatrzymal sie w tym miejscu gdzie ja stalem :flesje: , a ja na koncu pasa dla pieszych. Po minie jego bylo widac, ze mogl zrobic sporego balaganu i z lekka sie telepal.

 

Motocykle sa bezpieczne w momencie kiedy ty uwazasz :D takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :icon_razz:

 

GRATULUJE i motocykla i kobitki :lalag:

 

u mnie jest taka sama sytuacja- moja pani na wiosne chce robic prawko na A(B ma już od dawna) i rekwiruje Fazerka :D , a że rozlubowałem sie we freestylu i ciągnie mnie do streetfighter'ów to dostałem (na odczepnego) pozwolenie i na to i na to :smile: :flesje:

 

Motocykle sa bezpieczne w momencie kiedy ty uwazasz takie jest moje zdanie- ooo, dookładnie tak :wink:

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gzgz ! rowniez wielkie gratulacje z mojej strony :icon_razz:

Lecz niestety zdjecia mi nie działaja :)

 

Szerokosci i cysterny paliwa ! :biggrin: :notworthy:

Piotrek

 

jest problem z otwieraniem tych zdjec, ale wystarczy dac "Odśwież" w oknie, ktore wyskakuje i jest zdjecie :biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje Wojtaes

Masz piekna maszynke - a zdjecia zonki, gdzie sa? :crossy: moze bys jakies podrzucil?

pozdrawiam i witamy w klubie spelnionych marzen :D

Tylko moze jedna rada (jesli to pierwszy sprzet) - na razie niech wlacza Ci sie ogranicznik pod kaskiem, az bedziesz mial doswiadczenie (ja mimo, ze jezdze 6 lat - dopiero 6 lat, nadal przed rozpoczeciem jazdy sie programuje na bycie jak najbardziej uwaznym i nie wpadaniem w rutyne, dzis np. mialem awaryjne hamowanie, bo jeden z katamaranow tak po prostu sobie wyjechal z prawej strony wprost przede mnie :crossy: ). Podsumowuja - rozwagi i do zobaczenia na trasie :P

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje gratulacje obu kobiet. fajne polaczenie - jedna w garazu (suzi) a druga w domu (pani "x"). dbaj kolego o swoje panie. taka kobieta to skarb. ja nie mam motoru bo mialem kobiete, a teraz juz nie mam kobiety wiec postaram sie o motor. wazne jest to ze twoja przyszla zona nie ciagnie z ciebie siana jak XX na autobanie, bo jakby tak bylo to moze starczylo by ci na komara. tak czy siak - FARCIARZ !!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...