Skocz do zawartości

Virago 750 czy 1100


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Sprawa wygląda następująco: właśnie przyrabiam (chlubnie czy nie - grając na weselach :bigrazz: :bigrazz:) i szykuję się do kupna Virago (dopiero gdzieś w okolicach lutego, ale im wcześniej zacznę zbierać informacje, tym chyba lepiej, nie?)... To będzie mój pierwszy moto, więc zastanawiam się, czy ma to być 750 czy 1100. A może 1000. Boję się, że 535 szybko mi braknie, i stąd te dylematy. Po drugie - czy te moto różnią się rozmiarami?

 

Poza tym, czy XV 1100 za ok. 12 000 będzie w dobrym stanie? Bo jednak cena z reguły odzwierciedla stan maszyny...Dzięki za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi. A jeśli chcecie polecić coś innego, to weźcie pod uwagę, że Virago przypadł mi do gustu także z powodów wizualnych, więc coś w ten deseń proszę :biggrin:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago przypadł mi do gustu także z powodów wizualnych

 

che che

mnie też się podoba, co do różnic to użyj "szukaj" dużo znajdziesz na ten temat na tym forum, po za ty to właśnie się przymierzam do kupienia virówki 1100 ale najpierw muszę sprzedać swojego maxia bo nie mam tyle gotówki.

 

co do ceny i stanu technicznego to się nie sugeruj z regóły bardziej ubrane tym droższe a nie w leprzym stanie, jak będziesz jechał do przymiarki to weź kogoś kto się zna na moto bo zapalisz się i kupisz złoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy moto, więc zastanawiam się, czy ma to być 750 czy 1100. A może 1000. Boję się, że 535 szybko mi braknie, i stąd te dylematy.

 

A jezdziles w ogole czyms wczesniej ? Bo jesli nie masz absolutnie zadnego doswiadczenia, to moim zdaniem 1100 o mocy ~60KM na dzien dobry, moze Cie przerosnac.

 

A jeśli chcecie polecić coś innego, to weźcie pod uwagę, że Virago przypadł mi do gustu także z powodów wizualnych, więc coś w ten deseń proszę :bigrazz:

 

Ja tez kiedys zachorowalem na Virago i to bardzo ciezko, wlasnie z powodow wizualnych - ten design, chromy, V2 i w ogole ... nie moglem spac po nocach :bigrazz: Czar prysl w momencie kiedy pierwszy raz usiadlem na Virazce u potencjalnego sprzedajacego, qwa - co to za kierownica ? dlaczego podnozki tak blisko ?? i jeszcze pare drobiazgow ktore mi nie odpowiadaly. Najlepiej sam sprawdz czy bedzie Ci pasowala manualnie, przejedz sie na gielde, zapytaj jakiegos uzytkownika czy pozwoli Ci usiasc i "pomacac" :biggrin: i obadaj temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezdziles w ogole czyms wczesniej ? Bo jesli nie masz absolutnie zadnego doswiadczenia, to moim zdaniem 1100 o mocy ~60KM na dzien dobry, moze Cie przerosnac.

 

 

I chyba Normanie masz rację. Jak na dzień dzisiejszy po wielokrotnym przeglądnięciu wypowiedzi o Virago 750 chyba przy nim zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedź obejzyj pogadamy i wtedy bedziesz mógł sam obiektywnie ocenic daje gwarancje zadowolenia :bigrazz:

Dzięki Bandit, ale jeszcze muszę poczekać. Ja daję gwarancję, że koło lutego będę szukał, ale wcześniej nie ma szans - choć już po nocach nie śpię przez te maszyny! :biggrin: Mam nadzieję na kupno - właśnie wtedy - od kogoś sprawdzonego, może z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bandit, ale jeszcze muszę poczekać. Ja daję gwarancję, że koło lutego będę szukał, ale wcześniej nie ma szans - choć już po nocach nie śpię przez te maszyny! :bigrazz: Mam nadzieję na kupno - właśnie wtedy - od kogoś sprawdzonego, może z forum?

Zapraszam do siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Proponuję zakup 1100...zrobiłem to w lutym br. i nie żałuję. Wcześniej nie miałem żadnych doświadczeń, no może niewielkie...30 lat temu pomykałem na motorowerze i później już tylko jazda na wuesce w trakcie egzaminu na prawko. To niewiele, a mimo to z virażką nie ma problemu. W tym sezonie przejechałem ponad 2 tys. km, nie leżałem(dzięki Bogu) i nie odczuwam nadmiaru mocy. Realne, że wiek jakiś rozsądek daje i koncentracja mnie nie opuszcza. Reasumując 1100 spoko...i rozsądek.

 

P.S.

Gdyby to nie było u mnie 1100, to już dzisiaj musiałbym szukać czegoś większego.

 

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów...i już jutro jadę nawijać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...