Skocz do zawartości

Świdnica 8-10.09


Pepper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zdecydowanie. Myślę, że ok 20 będę we wrocku bo wyjeżdżam z Kalisza jakoś koło 18 dopiero.

Juz wiem, że niestety nie wyjde z roboty o ludzkiej porze :icon_mrgreen:

Prawdopodobnie będę jechał jutro z rana.

Bezpiecznej drogi i do zobaczenia.

Pozdr

KB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem, że niestety nie wyjde z roboty o ludzkiej porze :icon_mrgreen:

Prawdopodobnie będę jechał jutro z rana.

Bezpiecznej drogi i do zobaczenia.

Pozdr

KB

 

No cholerka u mnie pada od rana i pizga trochę.zobacyzmy w jakim stanie dojadę.

dozo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazcie ze to drugi dopiero zlot, a jak super zorganizowany.ale tak to jest jak sie z jasnie wladza dogada...hehe bylem na 1 bylem teraz i bede na pewno za rok.! polecam po 100kroc

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był bym sobą, gdybm się nie przyczepił. Zabrakło mi trochę jednej rzeczy - kilku Toi Toi w rynku :clap:

Eee, czepiasz się :)

My poszliśmy do ubikacji w muzeum. Bardzo miła pani nie robiła żadnych problemów :clap:

I nie mieliśmy nawet karnetu na wstęp do muzeum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, czepiasz się :clap:

My poszliśmy do ubikacji w muzeum.

 

No wiem :(

czepiałbym się bardziej - gdyby nie to, że ja zamiast muzeum wybrałem <wc> w lokalnej restauracji, która przypadkiem sprzedawała... :clap:

kawę :)

Serio było super, mimo że nie mogłem być na całym zlocie!

 

I jeszcze jedno - mój bohater zlotu - "OLO little rider" szacunek dla gościa :clap: O to właśnie chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z Red Riderów dziękuję zatych kilka opinii, tym bardziej, że są życzliwe :)

Cała robotę zrobili co prawda moi klubowi Bracia, ja tylko lałem browar i na samym zlocie coś tam, ale na tym forum ich chyba nie ma więc w ich imieniu dziękuję. Także za to, że uczestnicy okazali się tak godnymi gośćmi i odbyło się bardzo miło, bez zbędnych incydentów.

 

Kulka, pamiętam jak wyjeżdżałeś, zwróciłem uwagę na twój sprzęt. zawsze mi się ten naked podobał, teraz kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pilem kawe .

spox bylo .polecam te imprezke wszystkim co nie mogli byc ,i wogule jestem pelen uznania dla organizatorow.moze cos jeszcze zorganizujecie?

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...