Skocz do zawartości

Wspolne latanie WAR-MAZ


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

juz mam sprawne moto (mam taka nadzieje, bo zrobilem co moglem), wiec pisze sie na niedzielny wypad, o ile nie jedziecie do lidzbarka na MX i pokazy FMX. o ktorej start i gdzie ustawka?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od nas z olsztyna sie zbierze mala ekipa.. na pewno KLR 600 i KLR 250, byc moze KTM 640 jeszcze

 

to jak bedziesz cos wiedzial to ustaw nas z chlopakami od was.. np. Karolem z motodoktora, choc on i tak pewnie sie zgada z Dąbrowskim :biggrin:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od nas z olsztyna sie zbierze mala ekipa.. na pewno KLR 600 i KLR 250, byc moze KTM 640 jeszcze

 

to jak bedziesz cos wiedzial to ustaw nas z chlopakami od was.. np. Karolem z motodoktora, choc on i tak pewnie sie zgada z Dąbrowskim :biggrin:

oki w sobote napisze jak i gdzie. Karol w tą niedziele też nie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. nie ten temat przegladasz..

mialem problemy z uszczelka pompy wodnej, ale juz jest wszystko zrobione.

 

jak z ustawka na ta sobote? 9 rano pod motodoktorem czy na plazy?

czy standardowo o 10?

 

od nas bedzie standardowo: KLR 250, KLR 600, moze suzi DR 650 i LC4 400 Żoltecka + pewnie jakies pare osob, ktore dojada z ktoryms z nas

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. nie ten temat przegladasz..

mialem problemy z uszczelka pompy wodnej, ale juz jest wszystko zrobione.

 

jak z ustawka na ta sobote? 9 rano pod motodoktorem czy na plazy?

czy standardowo o 10?

 

od nas bedzie standardowo: KLR 250, KLR 600, moze suzi DR 650 i LC4 400 Żoltecka + pewnie jakies pare osob, ktore dojada z ktoryms z nas

Dziaj wieczorem bede wszytko wiedział bo po południu będą chłopaki trase znakować.

Ja narazie jestem uziemniony bo czekam na pomke sprzęgła która miała wczoraj przyjsc a jeszcze jej nie ma :icon_mrgreen: .

Mój wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania i wszystko zależy od poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bedę się kręcił swoją wuechą już od ok 8 - 9 po trasce. :icon_exclaim:

Wszak trzeba przygotować sie na filmowanie - jak w zeszłym roku... :icon_exclaim:

 

Oj będzie się działo... będzie... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuuuuuuuuuuuuuuurwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaa...........................

odebralem dzisiaj amor z regeneracji (drugi raz, bo juz jedna przechodzil i te ch...e zle zrobily)...

 

tym razem amor dziala w miare ok, z tym ze odbija do swojego pierwotnego polozenia w ok AŻ 3 sekundy....... czy amor musi sie "dotrzec"? czy ewidentnie te glupie sk***ysyny zle mi to poskladali?

 

japier...le... jak mnie wk..wia firma BALUX z Barczewa... tępe kutafony.. 150 zl poszlo w pi..u, amor mi dalej nie dziala tak jak trzeba.. rece opadaja...

 

pie**ole to.. pojade do ostrody nawet jezeli mialbym miec sztywny tyl...

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start rajdu w sobote jest o 10.

Jeszcze nie wiadomo o której się zbieramy i gdzie ale pewnie cos koło 9.

Prawdopodobnie będą 2 albo 3 ekipy jadące odzielnie.

Dzisiaj wieczorem czyli po 21 bede wszytsko wiedział czyli zainteresowanych tematem prosze o zaglądnięcie tutaj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze się ładuje w temat. Tak tylko sobie myślałem ze zajebiście było by sobie polatać w Waszych okolicach. Ostróda hhmmmmmm zajebicha byłem tam na wakacjach . No nic moze kiedyś przyczepka i dawaj. To polatamy razem :icon_twisted: Miłej zabawy pozdrawiam

Edytowane przez grucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...