Skocz do zawartości

Peugeot speedfight


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam ze jezeli mialbym jezdzic skuterem to tylko speedfightem 2.

Dlaczego?:

- zaje...ty wyglad

- dobry silnik

- niezle osiagi

- duzo czesci do tuningu i nie tylko

- cos tam pewnie jeszcze jest :)

 

moj kumpel ma speeda 2

http://www.bikepics.com/members/korsarz :)

pozdr0

 

 

w sumie speed fajny ale jest jeden cichy konkurent speedda i aeoroxa, derbi atlantis AC z silnikiem derbi. już na wyjściu z fabryki ma przyspieszenie do 80 równe z odblokowanym aeroxem :evil: , nie wspominając o tuningu tej jednostki. Tylko że wygląd jest taki sobie, szybko się zestarzał.

nie mniej jednak wybrał bym speeda bo ma więcej miejsca na nogi

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peugeot stoi juz u mnie garazu. przyspieszenie do 65 dalej ejst juz troche gorzej ale nie jest zle.

 

 

W związku z tym ze go kupiłem mam kilka pytań.

 

Jak zmienić olej w silniku i jaki najlepiej wlac??

 

jak zmienić płyn w chłodnicy ???

 

Jaki olej stosowac do dozownika i jak sprawdzić czy ten dozownik działa???

 

Chce pozmianiac płynu dlatego ze nigdy niewiadomo co jest zalane do silnika i do reszty.....

 

Zapomniałem dodac ze mam jeszcze jedno pytanie..

 

Jak włanczam światła krutkie to świeci tylko prawy reflektor jak wlanczam długie to też świeci sie tylko prawy reflektor ale swieci mocniej...

 

 

czy tak powwinno być czy powinny świecić sie dwa reflektory???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej masz tylko w przehładni przy tylnym kole, wlej byle co żeby tylko smarowało, olej wiadomo midland 2T, płyn chłodniczy midland antifreeze, w moim numer ramy jest w okolicach nadkola+wybity na główce ramy.

 

 

co do fotek bo ktoś pytał jak wyglada mój skut to http://www.bikepics.com/members/bartekexc/02atlantis/

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten midland to jest jakiś syntetyczny pólsyntetyczny??

 

 

To niewiecie gdzie sa te numery ramy??

 

A jaki olej wlac do tej przekładni żeby dobzre smarowało?/

 

Ej a jak odkręce ten karter co kopniak jest ten po tej samej stronie to olej polecie to tam jest ten olej ...Wydaje mi sie ze nie .. mam racje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak odkręce ten karter co kopniak jest ten po tej samej stronie to olej polecie to tam jest ten olej

 

Hmm nie wiem czy dobrze zrozumialem to ale olej nie jest tam gdzie naped , naped jest suchy tylko przekladnia jest morkra... Ja lalem Motula 80w90 wydaje mi sie ze jest najodpowiedniejszy. A numery ramy u mnie znajduja sie na tabliczce znamionowej z tylu po prawej stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten midland to jest jakiś syntetyczny pólsyntetyczny??

To niewiecie gdzie sa te numery ramy??

 

A jaki olej wlac do tej przekładni żeby dobzre smarowało?/

 

Ej a jak odkręce ten karter co kopniak jest ten po tej samej stronie to olej polecie to tam jest ten olej ...Wydaje mi sie ze nie .. mam racje??

 

 

midland jest syntetyczny, numery musisz sam znaleść, gdzieś muszą być :) , a jak zdejmiesz tą pokrywę to dostaniesz się do przeniesienia napędu, nic się nie wyleje, olej jest przy tylnim kole

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel go ma i bez tuningu tylko blokady sciagniete ma i leci mu 90km/h na prostej ... mechanik mi mowil ze po 25 tys robi sie remont silnika za ŚMIESZNE 300ZŁ !!! W simsonie wiecej placilem ;)

No i atrakcyjny wyglad i dobrze robi sie nim wheelie (na tylnim kole) a takze stoppie :)

Polecam, nie lubie skuterow ale to jedyny ktory mogl bym miec ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlalem olej przy tylnim kole... bo bylo napisane ze olej lub DOT5 ale od oleju sie czasami slizga wiec kupie dot.

ps. DOT to plyn chamulcowy??

 

 

 

co Ci się może w skucie ślizgać ? Przecież tam gdzie wlewasz ten olej to są tylko tryby i nic więcej

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...