Skocz do zawartości

No i mam.......


Daevon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

!!!!!!!!!!!!!! WRÓCIŁEM NA DROGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (UWAGA hehehe)

 

Po niespełna miesiącu udręki związanej z wypadkiem i niesprawnym moto wróciłem na drogę!! To jest to. Znów szum wiatru i pływające wskazówki zegarów.

Udało mi się za przyznaną kasę dostać części w bardzo dobrym stanie.

Moto wygląda lepiej niż przed wypadkiem (paradox, ale to prawda) :icon_twisted:, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon i serwis Yamahy jest na kosmonautów, przenieśli się z sępiej, przed samą Leśnicą po prawej stronie jadąc od centrum. Oni moga Ci wycenić koszt naprawy na oryginalnych nowych częściach. Pozatym bedziesz miał rzeczoznawcę z PZU oni zawsze próbują coś urwać i zanizyć wycenę (taka ich praca) jak uznasz ze jest za niska to udaj się do niezaleznego rzeczoznawcy i poprosć o równoległą wycenę. Mogę Ci polecić jednego gościa z Wro. robiłem juz u niego kilka wycen na samochodach i zawsze podwazałem wycenę od ubezpieczyciela śrdenio o 20-30 % za wycene zaplacisz 200-300 wiec musisz ocenic sam czy bedzie Ci sie oplacalo. Wrazie pytan dawaj na priv to dam Ci namiary na rzeczoznawce.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel przywalił 50- ką w gościa i też tylko przód skasowany(owiewki, licznik. lampa przedni błotnik i kierunki) Wyliczyli szkode całkowitą(liczą części po cenach serwisowych) na 10000 zł i moto jego. Sprzeda moto na części lub w całości za 5000 zł. Razem ok 15000 zł . Kupił go 2 tygodnie wcześniej za 12000 zł. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...