Skocz do zawartości

cotygodniowe Trójmiejskie spotkania


dadeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zakładam nowy temat o spotkaniach w Trójmieście, zeby bylo nam latwiej się zorganizowac.

Tak na dobry poczatek zbieram chetnych do JAZDY a nie do lansu (choc moze kiedys tez). Andon, Agabusa i Mirek wiedza mniej wiecej o co chodzi.

Raz w tygodniu sie zbieramy i w droge :biggrin:

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Pierwsza propozycja: jutro (sobota 2 wrzesnia) Torun - V Runda wyścigów na 1/4 mili im. Jana Wdowczyka - strona tutaj

 

Ja jestem chetny do wyprobowania swoich sil na torze :biggrin:

 

Pogode sprawdzalem - jak na razie jest spoko, temperatura ok. 20 C i nie ma padac.

 

Kto jedzie?

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Pierwsza propozycja: jutro (sobota 2 wrzesnia) Torun - V Runda wyścigów na 1/4 mili im. Jana Wdowczyka - strona tutaj

 

Ja jestem chetny do wyprobowania swoich sil na torze :biggrin:

 

Pogode sprawdzalem - jak na razie jest spoko, temperatura ok. 20 C i nie ma padac.

 

Kto jedzie?

 

 

wlasnie przed chwilan przeczytalam Twoja propozycje i az zal nie powiem co sciska, bo akurat dzisiejszy dzien pod motocyklowym wzgledem jakby stracony. Jedna wracajac do tematu Dadeq to wiadomo o co chodzi i w zwiazku z tym widze w kolejny czwartek przynajmniej o kilka motocyklistow z forum wiecej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. czwartek godzina 18,30 na rondzie w chwaszczynie.

jedziemy do malborka na pizze i kawe. ;)

 

wszyscy "nowi" sa mile widziani. im nas wiecej tym lepiej.

 

wypad sie nie odbedzie jesli bedzie padalo albo jesli wiatr bedzie lamal drzewa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z ekipy forumowej wybiera sie do Malborka? Mam nadzieje ze oprucz mnie i Ptaszyny jeszcze ktoś przyjedzie :bigrazz:

 

 

szkoda ze ja sie nie zaliczam do ekipy forumowej ... podnioslbym frekfencje;)

bede napewno z plecakiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabusa...no nie sciemniaj :biggrin:

 

 

No ja bym Tobie sciemniala?....moto w garazu, ja w pracy do 19, juz nie wspomne o kasie na wache...musze sobie chyba skombinowac jakies plecakowe miejsce na takie wlasnie "czarne godziny"

 

 

....ale jak tu stoje z reka na sercu...za tydzien sie wezme w garsc i stawie na apel:)...chwaszczynski :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie działo wczoraj :icon_mrgreen:

ekipa forumowa dopisala ... bylo nas 1,5 (ja pol na pol z BS i dlatego mnie bylo pol z tego forum)

niektorzy dojechali podobno do łeby - ja zawrocilem za wejherowem - mialem dosc deszczu.

 

mam nadzieje ze nastepnym razem wiecej z Was sie pojawi i pogoda dopisze . no chyba ze macie moto po to aby stalo w garazu ??

 

prawdopodobnie bedzie jakis wyjazd w niedziele, ale dam jeszcze znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...