Skocz do zawartości

Yamaha Sachs Supermoto 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zamiar kupić motor yamaha sachs supermoto 125ccm.

Chciałbym zaczerpnąć jak najwiecej informacji o tym motorze.

Jak sprawuje sie w terenie, a jak w miescie. Najczestsze awarie, usterki.

Na co zwracac uwagage podczas kupna(jego słabe punkty).

Czy ma on cos wspolnego z yamaha dt ?

Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chlopakowi sie linki pomyliły :bigrazz:.

 

Ogladałem kiedys to moto i powiem ze wyglada konkretnie. Fajne fele i oponki, a dodatkowo konkretne lagi. Musi sie tym pewnie fajnie smigac po miescie i na winklach. Silnik faktycznie wyglada jak od DT wiec pewnie z czesciami nie bedziesz miał kłopotu. Dodatkowa zaleta to to ze bedziesz miał niepowtarzalny sprzet. Kiedys bym go wziął ale akurat przy tym konkretnym egzemplarzu ktory ogladałem było troche do roboty dlatego sie na niego w koncu nie zdecydowałem. No i przynajmniej kiedys jak sie jeszcze nim interesowałem to były ceny bardzo niskie wiec to jeszcze jeden plus.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje tym pojezdzić i powiem, że w mieście to żadna ścigawka szans nie będzie miała.Na koło z 3 można postawić bez trudu.Do ziomka91 pusto masz we łbie, tułasz się zgruchoconym simsonem, nic nie wiesz na temat danego motoru to na jaki h*j spamujesz nędzna kreaturo.Kogo obchodzi wypowiedz "bardzo ładny" jeszcze cfaniakuje znawca :icon_mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje tym pojezdzić i powiem, że w mieście to żadna ścigawka szans nie będzie miała.Na koło z 3 można postawić bez trudu.Do ziomka91 pusto masz we łbie, tułasz się zgruchoconym simsonem, nic nie wiesz na temat danego motoru to na jaki h*j spamujesz nędzna kreaturo.Kogo obchodzi wypowiedz "bardzo ładny" jeszcze cfaniakuje znawca :icon_mrgreen: ;)

niebęde tu do ciebie pisał jakim jesteś debilem wszystko co o tobie sądze napisałem na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zabolało to, że mi ubliżyłeś :icon_mrgreen: .Chyba będe płakał achhhhh ;)

mam propozycje zamknij w końcu ryj i niepisz tych głupot pacanie bo mnie to pierdoli co jakieś pedałki do mnie piszą bo jestes taki głupi że aż śmieszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...