Skocz do zawartości

Czy warto


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem powaznie zianteresowany kupnem tej yamahy http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123562741.

 

 

Mam kilka pytań czy warto ją kupowac. Dzwoniłem do właściciela i mówi zę 2500i9 zabieram ale myśle ze jeszcze by utargował. Mówił ze wady to to ze jest zjechany fraz na kopniaku i trzeba pchac . Obrotomierz niedziała bo niema linki i jest chyba coś ze śliamkiem cyz czymś takim.Pali 4l. Wyciąga 95km/h ale ma zembatki na moc. Mówił zę na orginalnych 120km/h.Dodaje dwa silniki w częsciach.. Co sądzicie o tej propozycji czy jest warto to kupić .Jakie moga być ewentualne koszty zlikwidowania tych wad.

 

 

Może ktos oglądał ten motorower albo porostu zna właściciela a co z atym idzie wie coś więcej o tym motorowerze. Prosze o rady.

 

Rodzice namawiają mnie do kupna skutera i tata znalazł mi peugeota trekkera z 2001r za 3000...

 

jak myślicie co wybrać. Niebardzo chciałbym skutera bo ogólnie wole manualne skrzynie i skuter to taki troche niedlamnie pojazd tak mis ie wydaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj skutera jak nie lubisz autoamtu i niecodziennego wyglądu. :notworthy:

Co do Yamaszki, to może zrób ustawkę z gościem i na miejscu coś starguj, rocznik coprawda stary, ale jeżeli masz silniki dwa dodatkowo to nie powinno być problemu z mechaniką. Koszty zlikwidowania tych wad to będą raczej groszowe sprawy, tylko nie wiem jak z ślimakime, czy da się go gdzieś kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice namawiają mnie do kupna skutera i tata znalazł mi peugeota trekkera z 2001r za 3000...

 

Trekker jest ok. Moja koleżanka go ma :notworthy: Cudownie chodzi, na prawde jest mocny. 90km/h

Ja osobiście bym wolał coś z biegami a ta RD ... Po prostu piękna jest.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gówno byłem to ogladać totalnie zajechany luzy na wale,wogle przerywa i niechce sie krecić na obroty.pomalowany pędzlem

luzy na łożyskach głowki ramy,luzy na wachaczu i jeszczehamulce działaja tak chu*owo że szok w simku mi lepiej hamuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gówno byłem to ogladać totalnie zajechany luzy na wale,wogle przerywa i niechce sie krecić na obroty.pomalowany pędzlem

luzy na łożyskach głowki ramy,luzy na wachaczu i jeszczehamulce działaja tak chu*owo że szok w simku mi lepiej hamuja

 

 

Witam.

 

No to kurde Karol .... gutka wypowiedź Cie chyba przekona do kupna ...

Jeśli chcesz to jedz go obejrzyj zobacz itp. przedewszystki sprawdź, i się zastanów :notworthy:

Poszukaj jakiegoś RG w tej cenie.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2500 to ta yamaha powinna powinna mieć wszystko w dobrym stanie,ale jak widzę tak nie jest.więc radziłbym dać sobie z nią spokój i tak jak mówi Magik poszukać jakiegoś RG.sam mam RG i na nic nie narzekam,tylko lać i jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mi nie ziemsko podoba się ta RD:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124036255

 

nie wiem jak jest ze stanem technicznym pod względem silnika, ale wygląd na 5+ :notworthy:

Jeszcze tylko zrobić małe WT i pomalować białym markerem te napisy na oponach i miodzio maszyna :notworthy:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik ty kupujesz to rd o kturym piszesz??

 

Silnik jest chyba w dobrym stanie ale niewygląda on jak dlamnie pieknie.....

 

Ale ogólnie maszyna niczego sobie...

 

 

P.S. Gutek dzięki za info o tej rd . Tak bym na darma jechał.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...