Skocz do zawartości

Witam i proszę o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia co to znaczy że ma cienkie silniki. Czychodzi ci o moc żywotność czy może o charakterystyke. Moim zdaniem ktm robi bardzo dobre silniki a zwłaszcza w enduro.

 

Chodziło mi o to, że słyszalem, że silniki 2T made by KTM są bardziej awaryjne, paliwożerne niż u konkurentów. Za to słyszałem same pochwały co do silników 4T KTMa.

 

Nie znam się na tym więc piszę że "podobno" i że "słyszałem" co stanowić miało oczywiście zachętę do polemiki :biggrin: Nie obrażajcie się zatem KTMiarze, bo jak napisałem KTM to także moje marzenie. Ale ja i tak generalnie optuję za 4T.

 

gdzie mozna kupic takie gogle jakie ma KorreS w avatarze??;)

 

sorka za off top ale lepiej taki post niz glupi temat no nie??:D

 

pozdr.

Widziałem takie kiedyś w sklepie internetowym TNT no i na e-bayu.

Nie wiem czy SCOTT to jeszcze produkuje bo jest to model sprzed kilku dobrych lat.

Edytowane przez KorreS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że słyszalem, że silniki 2T made by KTM są bardziej awaryjne, paliwożerne niż u konkurentów. Za to słyszałem same pochwały co do silników 4T KTMa.

:biggrin: ;) :D ooo rety ;) KTM to z pewnością najlepsze wyczynowe enduro 2T. Ten model akurat jest najbardziej udanym i bezawaryjnym modelem. Jedyny motocykl enduro z tamtych lat o parametrach i wygladzie crossówki. Pozatym to wbrew pozorom bardzo zywotny silnik (oczywiście mowa o EXC). Ja chce poznac osobe co CI takich bzdur nagadała :icon_mrgreen:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) :D ;) ooo rety :icon_mrgreen: KTM to z pewnością najlepsze wyczynowe enduro 2T. Ten model akurat jest najbardziej udanym i bezawaryjnym modelem. Jedyny motocykl enduro z tamtych lat o parametrach i wygladzie crossówki. Pozatym to wbrew pozorom bardzo zywotny silnik (oczywiście mowa o EXC). Ja chce poznac osobe co CI takich bzdur nagadała :D

 

No to jeszcze raz wielkie sorry :biggrin:

 

Ja do tej pory siedziałem raczej w ciężkich motocyklach i enduro to dla mnie nowalijka.

Obiecuję, że będę bardziej uważnie czytać (forum) i mniej gadać (pisać) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna kupic takie gogle jakie ma KorreS w avatarze??:biggrin:

 

sorka za off top ale lepiej taki post niz glupi temat no nie??;)

 

pozdr.

Możesz kupić samą szybe w scocie. Pasują do wszytkich modeli z seri 80, jest ich kilka rodzaji.

Cena szybki cos ponad 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K.

 

Panowie teraz pytanie o inny stuff => kask do 400zł

Na oku mam:

 

NITRO 411 lub 410

AGV AX6 lub OF3

LAZER LTD EDITION

 

ewentualnie proszę o inne propozycje.

 

 

Oczywiście nie biorę się za chińszczyznę za 150zł bo to nigdy nie popłaca. Szkoda że mój 661 jest tylko na rower DH bo był baaaardzo unikalny :)

Edytowane przez KorreS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam conajmniej 3 osoby co w rowerowych kaskach 661 jezdzą na crossach ;) co nie zmienia faktu ze jest to głupota :) ten lazer jest naprawde solidny i własnie jego polecam :)

 

Na kaskach rowerowych jest nawet naklejka i notka, że kask ten nie jest przeznaczony do użytku na pojazdach spalinowych tj. quad, motocykl itp.

 

Z drugiej strony na DH nieraz rozwijane są większe prędkości niż na moto. No i kask do DH jest bardziej przewiewny :biggrin:

Oczywiście już na pierwszy rzut oka widać że kask moto jest bardziej masywny i ma grubszą warstę chroniącą oraz monolityczną powłokę (bez otworów wentylacyjnych) więc podejrzewam że nawet te chińskie gówna mają porównywalną ochronę co kaski rowerowe DH.

 

 

Ewentualnie jeszcze UVEX SX 210 wchodzi w grę.

Edytowane przez KorreS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...