Skocz do zawartości

Husqvarna wre 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłem nią zainteresowany ale narazie sobie odpuściłem, ze względu na spory przebieg - 35 000 ( ale pewnie przynajmniej uczciwy ) i remont silnika wykonany w Polsce, na który nie ma rachunków:/.

Edytowane przez Karol-Derbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do goscia i mowił ze jest fabrycznie zablokowana, zalezy tylko gdzie ma te blokady???

Bo jak na zawoze wydechowym to lipa bo trzeba wtedy kombinowac cały osprzęt do niego.

Jak ktos wie gdzie sa blokady fabrycznie to prosze o odpowiedz.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To własnie rózni WR od WRE ze WRE ma 15KM miększe zawieszenie i generalnie jest mniej uterenowiona. Obaiwam Sie ze to niekoniecznie musi byc blokada w wydechu (chociaz pewnie tak) ale moze to być inny moduł zapłonowy a to juz jest Ciezo przerobic aczkolwiek wiem ze jest w Krk koleś który sie zajmuje tuningiem zapłonów i npo w maluchach elegantach dorabia w zapłonie przyśpieszenie zapłonu :notworthy: sposobów zablokowania moto moze być cała masa. Np KTM tez ma model EXE który ma 15km i na bank nie da sie z tym nic zrobic. Fabryka pomyslała po co robic zdejmowane blokady jak ktos przy kupnie moze sobie wybrac czy chce wersje EXE czy EXC lub własnie WRE czy WR.

To tylko teoria :notworthy: nie wiem jak pomyśleli konstruktorzy HUSQWARNY :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron - troszkę namieszałeś bo WRE ma 31-32 KM odblkowana a WR coś koło 38 (podobnie albo odrobinę mniej od EXC). KTM zdaje się nie robi takiego modelu jak EXE równocześnie z EXC (chodzi mi o nowsze roczniki). Na bikepics jest niewiele użytkowników EXE, a EXC mnóstwo. Poza tym różnica między WR a WRE to mniejszy skok zawieszenia, niższe siedzenie i podnożki dla pasażera (w WRE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron - troszkę namieszałeś bo WRE ma 31-32 KM odblkowana a WR coś koło 38 (podobnie albo odrobinę mniej od EXC). KTM zdaje się nie robi takiego modelu jak EXE równocześnie z EXC (chodzi mi o nowsze roczniki). Na bikepics jest niewiele użytkowników EXE, a EXC mnóstwo. Poza tym różnica między WR a WRE to mniejszy skok zawieszenia, niższe siedzenie i podnożki dla pasażera (w WRE).

Jak tylko odbiore aparaz z naprawy to zrobie fotke katalogu "Motocykle świata" zdjęcia i opisu WRE 15KM na bank (no ale to pewnie fakltycznie zablokowana wersja) :notworthy: A KTM faktycznie juz od jakiegoś czasu nie robi EXE bo naprawde mało osób je kupowało.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podłącze do tematu.

Mam pytanie odnośnie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=122176821

wiem za teo nie dos ze 250 to jeszcze WR ale podlacze sie jak z cześciami wogole do HUSQVARN to jest??a te wr to wogole sa zrobione z myśla żeby jezdzic tylko samemu czy da sie zamocowac podnózki dla pasazera??

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam husqvarne wre jezdzi mi sie na niej wrecz genialnie wczesniej jezdzilem na dt 125, 50 , simsonie i motorynce to dt przy wre troszku wysiada to po 1 po 2 co do odblokowania sebool miał odblokowana wre całkowcie (Ponoc ) trzeba jego zapytac. Czesci do husqvarny sa raczej normalnie dostepne albo trzeba czekac do 2 tygodni niewiem jak z cenami ale sprezynka do zmieniacza biegow do husqvarny wre 125 kosztuje 15zł a do ktma 7zł :notworthy: lista dilerow husqvarny http://www.zychoffroad.pl/index.php?m=50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...