Skocz do zawartości

Dosyć głupie pytanie...


Rekomendowane odpowiedzi

Jak brzmią : Honda xlr 250 i Suzuki dr 350 ? Moze by ktos wiedzial opisal dal link na filmik jak brzmi czy cos w tym stylu ? ;) i tak pewnie trafi to na smietnik... ale byloby cos mile widziane :P

woooooooooooo :icon_mrgreen: umieram z ciekawości po co Ci to?!? :icon_evil: błagam wyjaśnij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajka 250 to zadki motor a DR masz pełno tak jak i cześci itp itd. Ja jezeli miałbym wybierac tylko pomiedzy tymi dwoma to tylko DR 350. ;)

nie tam xlrów jest dużo... a DR-ek jest ... dosyć dużo :D a jednak bym wolal na drugi motor troche slabszy i lzejszy moto... a ta bajka jak sie ja troche podkreci ma tyle samo mocy co dr wiec....

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tam xlrów jest dużo... a DR-ek jest ... dosyć dużo :D a jednak bym wolal na drugi motor troche slabszy i lzejszy moto... a ta bajka jak sie ja troche podkreci ma tyle samo mocy co dr wiec....

Baja jest jedynie słabsza od tej sportoej wersji dr 350, a takto moc taka sama, a i waga jest mniejsza baji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajka 250 to zadki motor a DR masz pełno tak jak i cześci itp itd.

 

A skąd masz takie informacje ?? Ja mam XLR250 i z czesciami nie mam problemu. Wszystko jest dostepne i to praktycznie od reki. A moc jak dla mnie jest wystarczajaca. Mam ja od poczatku tego sezonu i planuje ja zostawic jeszcze na nastepny, a jak bedzie to sie okaze. Yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale 10 km nagle do 30 z hakiem i jeszcze ... nie wiem czy 130 wobec mojej dt-tki to duzo musze ja zwazyc :biggrin:

Hmmmm... czy dużo 10 kg róznicy, to zależy czy jesteś silny i czy masz odpowiedni wzrost, bo jeśli nie to poprostu moze ci sie ciężko jezdzic, bo jest ciężka, a łatwiej i lepiej sie manewróje lzejszym motocyklem, dlatego wole baje bo jest troche lzejsza a i ma chłodnice oleju i nie ma akumlatora, a jak ci sie lampy nie podobaja to walniesz owiewe zwykłą od jakiegos enduro i jazda :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takimi lampami wlasnie szaleje :biggrin: chcialbym takie w mojej dt-tce.. a co do xlr a dr to troche zaczynam sie zastanawiam czy mi mocy nie zabraknie :biggrin: ten drugi chyba filmik co podal Daniel jak podjezdza pod ta gorke.. czy taka xlrka bajka by dala rade ? no i bajka ma taka zalete ze to dlugodystansowiec wiec teorytycznie nie powinna mi sie zagotowac jakos specjalnie... nie wiem jeszcze ... glownie jezdzimy po lasach blotach piachach itp itd - typowe enduro... no i chcialbym zeby ten moto mi starczyl na dluzej niz 1-2 sezony chociaz 2 to juz sporo jest :buttrock: wzrostu mam kolo 180 cm - lekki nie jestem... nie wiem moze bym i sobie dal rade z dr

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież baja jest lepsza!

Mocy ma troszke mniej od wyczynowej wersji, ale jest lżejsza od każdej wersji DR, a to bardzo się przydaje w terenie.

Nieprawda bo jest wersja wyczynowa dr 350 bodajze wersja N raz widziałem na allegro, one są chyba bez prawa rejestraci i ceny są wysokie i one mają 33 km, co do baji to dr bije na głowe i napewno se poradzi pod taki podjazd, a tak przy okazji to ma lepsze chłodzenie bo powietrzem i olejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...