Skocz do zawartości

BIESZCZADY- wrzesien


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jade :biggrin: w najblizszym czasie dowiem sie czym mam jutro wolne i albo dzisiaj po poludniu albo juitro o podobnej porze smigam do smolnika

 

Hej Hej!!! Super!

Znalazłem w Smolniku fajne schronisko. Przynajmniej fajna stronka. Kto wie, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Acha. Może ktoś chce się wybarć w najbliższy weekend nad morze, Sandomierz, Zamość lub inne fajne miejsce. Tak czy inaczej na 2 dni jazdy w słońcu!!!!!! :biggrin:

 

Hej Marcin! Pod koniec wrzesnia lub poczatek pazdziernika wybieram sie nad morze, wiec bardzo chetnie sie do ciebie dolacze jesli terminy beda pasowac :biggrin:

pozdrawiam zachar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade :biggrin: w najblizszym czasie dowiem sie czym mam jutro wolne i albo dzisiaj po poludniu albo juitro o podobnej porze smigam do smolnika

 

 

Tak na wszelki wypadek do którego Smolnika??

W okolicach Komańczy, czy tego na granicy już.

Pozdrawiam

 

Hej Marcin! Pod koniec wrzesnia lub poczatek pazdziernika wybieram sie nad morze, wiec bardzo chetnie sie do ciebie dolacze jesli terminy beda pasowac :biggrin:

pozdrawiam zachar

 

Hej Hej! Termin każdy mi pasuje. Ach, byleby pogoda dopisała. Jak będziesz znał konkretny termin to daj znać!!!

 

Rozumiem że ten weekend nie pasuje??

e-mail: [email protected]

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez * Marcin *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos z okolic Krosna w sobote sie wybierał to dajcie znać.

Ja jak na razie na 50 % - negocjacje rodzinne w toku :biggrin:

Ale jesli już to prawdopodobnie polecę zaprzęgiem i obawiam się , że przelotowa w granicach 70-80 będzie dla Twojej kawy ciutke przymała :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niestety okazalo sie ze musze byc w pracy w sobote. :buttrock: Mam tylko nadzieje ze uda mi sie dojechac do Smolnika w sobote wieczorem.W najgorszej wersji bede mogl sie tam zjawic dopiero w niedziele rano.W zasadzie po zlocie :) .Ech zycie.Pewnie skonczy sie tylko na tym ze posmigam sobie po bieszczadach.Bawcie sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wlasnie sie pakujemy i za jakies pol godzinki w droge :buttrock: trza duuuzzooo %%%% wziac bo noce zimne :D

Jak cos to jedziemy czarną padaką M07/10 <janek> .

Anretam nie wkręcaj :D bierz trupa i jedziemy :)

 

Pozdrawiam I do zobaczenia na miejscu :D

 

Artur

Padlina GjePeX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mało ludzi było, za to scena z przyczepy ciągnikowej to jest to !!!!

przy tej przyczepie to woodstok sie chowa. :crossy:

A na serio to bylo dosyc fajnie, tylko ziąb jak cholera, współczuje tym co nocowali w namiotach. :crossy:

Za to pogoda byla idealna do jazdy po gorskich drogach. :P

My co prawda dotarlismy dopiero w piatek po zmroku ale i tak udalo nam sie zakwaterowac w "pensjonacie".

Jezeli chodzi o muzyke to byla taka sobie, niezbyt dobre naglosnienie.

Najwyrazniej zlot byl niezbyt dobrze rozreklamowany bo bylo niewielu motocyklistow, a o bajkerach z dalszych stron nie wspomne - my bylismy chyba jedyni z lubelszczyzny.

Nie liczac drobnych awarii z motocyklem moim i Zachara wszystko bylo okey.

Za rok najprawdopodobniej pojawimy sie znowu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wrocilim :D

Impreza taka sobie, koncerty też <kto pamięta z soboty koncert z krową i księdzem na scenie ? :buttrock: >

A że zimno w nocy było? Trzeba było się dogrzewać :D :buttrock: ... spałem w namiocie i nie narzekam :lalag: tylko jeszcze dzisiaj mnie coś trzyma ;)

Tubylcy :buttrock: pilismy z nimi miejscowy specyfik :icon_mrgreen: winko gazowane z kolą ;)

 

Generalnie pomimo niedociągnięć organizatorów, awarii trupa <urwany lancuszek sprzeglowy> i innych przyczyn niezaleznych daje 5/10

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta przyczepa była the best - jak ją przywiezli na miejsce to ekipa wymiatała jakieś pozostałości po płodach rolnych na ziemię :icon_mrgreen: ale ogólnie imprezę zaliczam do udanych. Szkoda tylko że nie miałem okazji zintegrować się :buttrock: z kimś z forum..... hmmm, a może miałem??? :buttrock: wie ktoś coś na ten temat ?? :buttrock: noo ale jak za 5 pln-ów to obleci. Za rok może odwiedze ponownie ten przybytek. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...