Skocz do zawartości

Wydech w Virago 535


Kobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cierpliwości będzie i fonia, postaam się w tym tygodniu to zrobić , chwilowo zalatany jestem bo kupiłem mieszkanko i zalatwiam papiery.

a jeśli chodzi o naszywkę to jesteś na liście więc możesz być spokojny tylko kaske wpłać.

Edytowane przez qdlaty2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po zakończeniu sezonu się pobawię... :)

Powoli, poczekaj aż będą następne relacje, tak po 200/300 km. Mnie ciekawi, czy rzeczywiście moto nie strzela z tłumików przy spuszczaniu gazu i czy te końcówki się nie przebarwią. Jak widziałem wyjęte bebechy, to nie mogłem się nadziwić, że taki kawał stali tam skośnookie wpakowali. Ale teraz obudowa zewnętrzna bedzie bardziej narażona na temperaturę. Chociaż te końcówki są chyba podwójnie chromowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;-) Czcigodny, jeszcze nie widziałem XV535 z przebarwionymi oryginalnymi wydechami, jakakolwiek byłaby ich przeróbka. Wygląda na to, że 2 nasze klubowe koleżanki (z których jedna ma wersję z gruszką i pustymi końcówkami, druga - z połączeniem skrótowym kolanka wychodzącego z każedego cylindra z osobnym tłumikiem) będą w tym roku w Iwicznej. Chętni moga posłuchać jak brzmią maszynki Aśki i Marty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest OK, nie strzela a w weekend jezdziłem i to sporo, po odpuszczeniu manetki tylko fajnie bulgocze;-)

To świetnie, praktycznie bez wydatków i samemu. A oryginały w Virago wygladają najładniej. Teraz polecam jeszcze zmienić lampę z tyłu na nosek (podaj maila, to podeślę zdjęcie) i w ogóle popracować nad oświetleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;-) Czcigodny, jeszcze nie widziałem XV535 z przebarwionymi oryginalnymi wydechami, jakakolwiek byłaby ich przeróbka. Wygląda na to, że 2 nasze klubowe koleżanki (z których jedna ma wersję z gruszką i pustymi końcówkami, druga - z połączeniem skrótowym kolanka wychodzącego z każedego cylindra z osobnym tłumikiem) będą w tym roku w Iwicznej. Chętni moga posłuchać jak brzmią maszynki Aśki i Marty.

A w Iwicznej jakiś zlot jest??Jak tak to kiedy no i gdzie to dokładnie jest bo tylko mi się o uszy obiło?

Wybaczcie moja niewiedzę ale dopiero pierwszy sezon jaki jeżdżę jako plecak:D.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To świetnie, praktycznie bez wydatków i samemu. A oryginały w Virago wygladają najładniej. Teraz polecam jeszcze zmienić lampę z tyłu na nosek (podaj maila, to podeślę zdjęcie) i w ogóle popracować nad oświetleniem."

 

ok czekam na fotki:

[email protected]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:smile: virażka (wydechy) mojej żonki zostały wybebeszone :smile: zabieg trwał ok 1.5 godz. z kosmetyką :smile:

:smile: końcowa ocena :icon_mrgreen: super

Byłoby jeszcze bardziej super jakbyś ten odgłos nagrał i się z nami podzielił :cool:.Dzisiaj naszywka doszła a jutro może jakiś wypad z tatą zrobimy.Czy jest możliwość ściagnięcia końcówek całych razem z osłoną bez rozwiercania na stałe?Bo tak by było najlepiej sprawdzić jak to mniej więcej chodzi.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby jeszcze bardziej super jakbyś ten odgłos nagrał i się z nami podzielił :smile:.Dzisiaj naszywka doszła a jutro może jakiś wypad z tatą zrobimy.Czy jest możliwość ściagnięcia końcówek całych razem z osłoną bez rozwiercania na stałe?Bo tak by było najlepiej sprawdzić jak to mniej więcej chodzi.

 

nie wchodzi - plik wav :smile:

bez rozwiercania nie dasz rady :smile:

polecam zamienić wiertło na majzelek (przecinak) :smile: wąski i bardzo ostry

wycinać przy samej krawędzi :icon_mrgreen: mniej szlifowania(kosmetyka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...