Skocz do zawartości

wydech w drag starze


roc_o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym polecał kupić uniwersalne końcówki made in Taiwan. Jakość żenująca (chrom o grubości 0,000001 mm- uważać coby nie podrapać) ale cena przystępna. Dźwięk będize całkiem miły dla ucha - słyszałem kilka motocykli na tych wydechach i całkiem ładnie gadają. Może nawet obejdzie się, bez regulacji w gaźnikach.

 

Cobra ma akurat na najwięksyzm rynku motocyklowym świata (w USA) słabą opinię. Krytykowana jest jakość i słabe performance tych wydechów. Najlepsze podobno są V&H i Supertrapp Ale nie ceny za to :)

A gdzie takie uniwersalne koncówki mozna kupic, bo sam bylbym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał kupić uniwersalne końcówki made in Taiwan.

 

Takie końcówki made In Tajwan to lepiej przepić na zlocie. Po jednej zimie w nie ogrzewanym garażu cała warstwa tego pseudo chromu będzie spękana. O przebarwieniach nie wspomnę. Mam paru kumpli co na swoich armaturach maja różne wydechy. Podróby pomijam milczeniem :). Największa jednak porażka i niewypał to nowiutkie wydechy z Higway Hawk-a które zostały założone do XV-1100 za bagatela ponad 1,2kkz.. Wyglądają po sezonie katastrofalnie. Przebarwienia to mało powiedziane. One są po prostu czarne na długości 3/4. Mnie osobiście oprócz Cobry podoba się brzmienie i wygląd wydechów Silver Tail. A co do Cobry może i w rankingach nie są na samej górze (Ameryka do duży kraj :D), ale ja miałem Cobry na Virówce i teraz też nie mam im nic do zarzucenia . 15,000mil najechane i wyglądają i brzmią tak jak brzmiały i wyglądały.

 

http://members.lycos.co.uk/senio/foto/XV750/Simg0170.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Volusii miałem takie końcówki z Tajwanu. Kosztowały mnie jakieś 390 zł. Po 2 tys. km zaczęly żółknąć, brązowieć itp. Nie wyglądało to ciekawe przy całości, ale brzmienie było odpowiednie - tyle, że po 200km łeb pękał, jakieś dziwne wibracje dźwiękowe. Cobry w Wild Starze się przebarwiły, Highway Hawk podobnie w VZ 800. Ale jak już koniecznie mieć inny dźwięk (o wpływie na paramerty silnika nie wspominam), to niech mi się przebarwią końcówki za 4 stówki, a nie wydechy za lekko 2 tysiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te końcówki taiwańskie nie zżółkły (ale gaźnik przeregulowałem) i chrom po zimie nie odpadł. Kształt mają fajny a co do performance to tez chyba nei są takie najgorsze (jak się dorobię nowego filtra powietrza to sprawdze moto na hamowni i będe wiedział ciut więcej). Fakt, że jak ktoś ma większe fundusze przeznaczone na wydech to nich kupuje cś firmowego a nie tłumiki z Lu Hao Silencers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roc o, wracajac do tematu, polecam totalne wyprucie fabrycznych wydechow. Tak tez zrobilem w moim bylym dragu i brzmienia jakie uzyskalem nie zastapia zadne customowe rurki. POLECAM takie rozwiazanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w vt1100c z 94 wyprute fabryczne wydechy i prubuje dorobić bebechy do nich coby to jakoś chodziło. Co prawda uzyskałem już znośny efekt ale nie zadowalający. Na wyprutych wydechach motorek słychać beznadziejnie i nie jest to tylko moja opinia. W motorku były założone jakeś tajwańskie końcówki podobne do tych http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=122693593 ale to jakieś nieporozumienie.

Jeśli ktoś może mi udzielić naprawdę fachowej porady odnośnie wydechów to byłbym bardzo wdzięczny.

A dla roc_o mam taką radę - zostaw te wydechy w spokoju jak ci moplik dobrze chodzi to nie szukaj dziury w całym. Zabierz sie do jeżdżenia bo sezon jest krótki a miejsc do zwiedzenia mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, nie wszystkie wydechy sa "wdzieczne" do wyprucia. W dragu po takim zabiegu brzmienie jest wrecz piekne, tak samo jest i w vn. Po kupnie od razu Dandiego pozbawilem bebechow i nie zaluje. Kazdego na + zaskakuje jego brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...