Skocz do zawartości

RedBull Xfighters


Rekomendowane odpowiedzi

"Dziś na polsacie w wiadomościach o 16 zapuścili info, oraz potwierdziła to materiałem filmowym że grupa jakichś freestylowców skakała z ramp pod pałacem kultury i gdzieś tam jeszcze w mieście. Czy ktoś może to potwierdzić i może wie co to za grupa??"

 

 

Chyba o to chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają być zawody freestyle'owe w tym roku w dwóch miastach w polsce na pewno w katowicach (podejżewam że w spodku) i widziałem materiał w tv, kolesie skakali ale raczej to byli nasi freestylowcy bo tricki raczej widać że nie na 1-ligowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh miałem byc w madrycie 14wrzesnia najpierw były plany zeby jechac samochodem ale to 2500km z kawalkiem wiec nie wyrobili bysmy z kumplami a na przelot (700-900zł) mnie nie stac ;( a planowalem to juz od

poprzednich zawodow ;( no ale cuz los chcial ze nie uzbieralem kasy bo zbieralem jeszcze wtedy na moto ;( jak by ktos jechał to zamawiam fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red bull xfighters ma tradycje a jakos wpolsce nie ma korridy. WIec tylko madryt i mexico city, jak ktos nie rozumie to niech nie pisze ze w wawie bedzie red bull xfighters, bo nie bedzie i kropka. Ja osobiscie lece do madrytu na zawody w tym roku. poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto pisał że redbull x fighters będą w wawie ?? w ogóle znalazłem tą wiadomość o tych zawodach jak ktoś ma dokładniejsze info to niech pisze 26.02.2005 Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross w Polsce! Taką informacje podał PZM po Kongresie FIM w Genewie. Zawody miałyby się rozegrać w Warszawie lub Katowicach w dniach 28-29.10.2006. Czekamy na potwierdzenie daty organizacji zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto pisał że redbull x fighters będą w wawie ?? w ogóle znalazłem tą wiadomość o tych zawodach jak ktoś ma dokładniejsze info to niech pisze 26.02.2005 Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross w Polsce! Taką informacje podał PZM po Kongresie FIM w Genewie. Zawody miałyby się rozegrać w Warszawie lub Katowicach w dniach 28-29.10.2006. Czekamy na potwierdzenie daty organizacji zawodów.

wsrod zawodnikow pod palacem byl matt rebaud, dlatego tak napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...