Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile osób bedzie an BP w sobote? My z gregiem meldujemy sie 100% i sprobujemy pobić rekord z wiosennego rybola zgodnei z haslem: KTO OSTATNI TEN CH*J :buttrock:)) Czy ktoś nie bedzie pił? Bo do wyjazdu nie zdaze kupic nowego aku i trzeba mnie bedzie popchnąć z rana ( mnie na moto, nie w kiszke stolcową :bigrazz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wszyscy sie spotkamy i Leśną Polane powitamy. Real po drodze odwiedzimy i półki z piwa wyczyścimy. Astarte tradycyjnie spali lacia - tak, że każdy jeszcze bedzie miał ziemie przez tydzień w gaciach. Broda z Krasnalem Absynta poleją, co wszystkim się dziubki szczerze uśmieją. Ognicho z podkładów odpalimy i kiełbachy se pięęęękne upichcimy. Gaśnic proszkowych nie będziemy ruszali - tak, żebyśmy na Leśnej sie za rok znowu spotkali!!!

 

Pozdrowionka dla wszystkich i dozobaczenia na Leśna Party 2006

Hornet & Stella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornetlok jestem pod wrazeniem! :flesje:

 

Dobra zjeby! :D

Kto bedzie najwczesniej w osrodku, co by rozdysponowal nam kluczyki i takie tam. Pytam, bo jak by sie okazalo, ze przyjechalibysmy np. o 14, to zebysmy nie stali jak te jelopy :flesje:

Draco! Zapodaj jakis numer do siebie, bo w razie klopotow itp., zeby bylo do kogo zadzwonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy hotelu jest stacja benzynowa, na której bronx odradza tankować motocykle, ale jest sklepik i można zatankować krasnala

No nie mogę odmówić :flesje: czyli widzimy się przy Sylwii/pod Sylwią/na Sylwii - jak kto lubi :flesje:

 

 

 

To zielone paskudztwo już stoi grzecznie na półce :D :P

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW

 

dla tych smigających od strony wrocka !!

 

zatrzymajcie sie na parkingu na zjazdzie " Gogolin - Krapkowice " to jest 1 zjazd za Opolem.

Startujecie około 12 z Bp wiec bede na parkingu o 12.30 !!

 

no to do jutra !!

 

rozumie ze wszystcy spotykaja sie na zjeżdzie " Gliwice - Kędzieżyn Kożle" na parkingu, czy przy Hotelu ???

 

... określcie sie dokładnie gdzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przypominam, że napitki kupujemy we własnym zakresie.

Natomiast kiełbachę, pieczywo, tacki, itp zakupimy z pieniędzy, które zostaną za wpłaty za domki.

 

Czy jedzie ktoś puszką?? Bo jakoś trzeba to wszystko przetransportować z REALa do Leśnej Polany.

 

Pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przypominam, że napitki kupujemy we własnym zakresie.

Natomiast kiełbachę, pieczywo, tacki, itp zakupimy z pieniędzy, które zostaną za wpłaty za domki.

 

Czy jedzie ktoś puszką?? Bo jakoś trzeba to wszystko przetransportować z REALa do Leśnej Polany.

 

Pozdr, Draco.

 

Ja i część ekipy wrocławskiej jedziemy puszką także możemy "prowiant" :flesje: zabrać, ostrzegam tylko, że nie biorę odpowiedzialności za trunki wyskokowe transportowane w aucie :flesje: (jadę z bandą alkoholików)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...