Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o dynamikę i zimny silnik, to ja nawet nie wiem co to oznacza, bo dopóki się nie zagrzeje, to bardzo leniwie operuje gazem. Taka moja filozofia żeby nim nie szarżować dopóki się trochę nie zagrzeje :happy:

Źle to napisałem - powinno być tak:

"poprawiła znacznie dynamikę jazdy i kulturę pracy szczególnie na zimnym silniku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak już je założysz i przetestujesz. Sam się zacznę zastanawiać nad zakupem tych świec, jeśli napiszesz że warto było wydać na nie dwieście złotówek. One są chyba bardziej żywotne od tradycyjnych i wymienia się je znacznie rzadziej, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irydy są zdecydowanie zalecane do silników wysokoobrotowych i właśnie w takich silnikach najlepiej widać różnice.

Przy naszych "dieslach" na pewno nie zaszkodzą - ale czy warto 200 zł pakować ???

 

Ja zaryzykuje - z Wami podzielę się wrażeniami.

Tak na marginesie to w USA one są o 50% tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trufel nie rozumiem twojego postu :blink: przetłumacz to na polski prosze :biggrin:

 

pisałem , że w tych silnikach 1900 zalecane są irydy , MT01 fabrycznie wychodzi na irydach więc coś w tym musi być , a przecież silnik MT01 nie jest gorszy konstrukcyjnie od 1900 , wręcz stoją na tym samym poziomie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardziej skomplikowana.

Wejdź na tą stronę i zobacz elementy nr:6,39,44

Jeżeli już to te uszczelki mogą być jako nr 6.

http://www.ronayers..../Group/EXHAUST_

 

Pod rysunkiem technicznym masz numery części i ich cenę.

Po tych numerach możesz pytać w serwisie lub szukać w internecie.

 

 

Cześć, zamawialiście jakieś części z tej strony. Przesyłaja do PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzebujesz? może znajdę u dostawców u których zamawiałem .....

 

Na razie nic wielkiego chaciełem zapytać ewentualnie na przyszlość.

 

Obecnie potrzebuję 4 szt. śrub nr 26

http://www.ronayers....96/Group/FENDER_

 

Mam pytanie odnośnie filtta oleju. Wymienia się caly filtr czy tylko wklad>?

Edytowane przez motostach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby nr 26 powinny być dostępne w każdym sklepie ze śrubami (w kolorze czarnym) - jeżeli chcesz chromowane to RoadStyler ma takie na 100% - zadzwioń i poproś to Ci sprzeda. www.roadstyler.com

 

Jeżeli chodzi o filtr paliwa to oryginalnie wymienia się cały - chyba że masz jakiś patent aftermarketowy.

Edytowane przez Soft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest o filtrze oleju.Oczywiście wymienia się cały.Nie da się go rozebrać.Wkład występuje w Drag Starze.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o filtr paliwa to oryginalnie wymienia się cały - chyba że masz jakiś patent aftermarketowy.

Oczywiście chodziło mi o filtr oleju.

Filtr paliwa prawdopodobnie znajduje się w pompie paliwa i jest niewymienialny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytańie. Wyczytalem że jedna z firm zajmująca sie sprzedażą oleju do silnikow przeszczega aby cytuję. Ńie jest zalecane przechodzeńie z oleju mineralnego /połsyntetycznego na olej Syntetyczny.Czy grożi cos śilńikowi? O co chodzi czy jest to takie istotne?Mam nowy motocykl i bede teraz na wiosne wymienial jeszcze ńiewiem na jaki. Dlatego mam pytanie co jest grane czy jeśli wleje syntetyk a chciałbym po jakims czasie wymienic naorzyklad na polsyntetyk Albo Odwrotnie to jakiś problem z tego powodu ? POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...