Skocz do zawartości

Jaki tłok kupić


Paweł TT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz czy masz cylinder na nikaslu czy tuleji. Tłok to formy Vertex lub Wossner lub ewentualnie Prox. Ja zamawiałem tłok tutaj http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M56888

mają duży wybor i tłok jest u Ciebie na drugi dzien od zamowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz cylinder na nikaslu czy tuleji. Tłok to formy Vertex lub Wossner lub ewentualnie Prox. Ja zamawiałem tłok tutaj http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M56888

mają duży wybor i tłok jest u Ciebie na drugi dzien od zamowienia

 

no racja jest tam duzy wybór kompletów do różnych motocykli czyli więc tłoków z piersionkiami sworzniem i zabezpieczeniami.a to co się stało zatarł się czy popękały z zablokowały tłok czy może stało się coś innego,a cylinder bedziesz robił na nim szlif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja jest tam duzy wybór kompletów do różnych motocykli czyli więc tłoków z piersionkiami sworzniem i zabezpieczeniami.a to co się stało zatarł się czy popękały z zablokowały tłok czy może stało się coś innego,a cylinder bedziesz robił na nim szlif

 

 

Popękały ale nie zablokowały tłoka tylko porysowały troche cylinder i musze robić szlif.A niewiecie jak ustawić ten zawór wylotowy żeby było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zaworem jest tak ze poprostu najzwyczjniej w swiecie ma byc maksymalnie domkniety na zgaszonym silniku. Jak go zapalisz i bedizesz dodawał gazu to przy pewnych obrotach on go sobie bedzie otwierał ;) przez co bedize zwiekszał srednice wylotową dla spalin do wydechu.

Jezeli ustawisz zawor w pozycji chocby troche otwartej to straci moc na niskich obrotach a bedize sie za wczesnie otwierał i spowoduje to ze silnik bedize oddawał moc w bardzo dziwny posob :flesje:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...