Skocz do zawartości

Oplaca sie Suzuki GN125????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam do was pytanie!

Czy oplaca sie kupic Suzuki (Gienka)GN za 1800 zloty do stargowania troszke, rok 1986 stan techniczny bdobry, duzo pochromowanych czesci, elektryczny rozrusznik, pojemnosc 125, przygotowany bak do pomalowania, bo bak jaest od Suzuki GS co mu poprawia troche wyglad

Co o tym myslicie??? prosze od odp. Z gory dzieki!!

Pozdrawiam maciorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta kasa, jak sprzęt jest w niezłym stanie to nie jest dużo. Musisz się liczyć z jakimiś wydatkami, więc jak nie masz trochę kasy górką, to się zastanów. Moto ma swoje latka, więc trzeba je sobrz przejrzeć. Skąd jesteś ? Bo może któryś z kolegó moće Ci pomóc.

 

Pozdrawiam, paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam do was pytanie!  

Czy oplaca sie kupic Suzuki (Gienka)GN za 1800 zloty do stargowania troszke, rok 1986 stan techniczny bdobry, duzo pochromowanych czesci, elektryczny rozrusznik, pojemnosc 125, przygotowany bak do pomalowania, bo bak jaest od Suzuki GS co mu poprawia troche wyglad

Co o tym myslicie??? prosze od odp. Z gory dzieki!!

Pozdrawiam maciorka

 

Patrząc z perspektywy czasu, ja bym się zastanowił.

 

Jeżeli masz kasę i zamieniasz zmieniać na większy, to lepiej od razu kup większy.

 

Jeśli nie masz kasy i chcesz na 125 cm3 jeździć dłużej to kupuj - trochę ci posłuży, szybko nie pojeździsz, znudzisz po jakimś czasie, z pasażerem nie pojeździsz, ale RADOCHA będzie, a to najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale GN 125 to bardzo wytrzymały sprzęcik. Można jeździć z pasażerem i to nie łamiąc przepisów :!: :( Za 1800 w dobrym stanie to naprawdę mała sumka.

 

Powiem tak: mój kumpel ostro katuje GN przez dwa lata i to dalej jeździ. Mechanicy już dawno wróżyli śmierć, a Gienek dalej pali z pierwszego obrotu rozrusznika, tylko osiągi i dynamika słabsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radze kupowac wiekszego (czytaj szybszego i mocniejszego) motocykla na początek.Ja po 15 latach absencji kupiłem 500-kę choć wszyscy radzili zebym kupił wiekszy.Mimo to zdarzyło sie na początku że to nie ja prowadziłem motocykl,tylko on mnie.Dopiero teraz,po przeszło roku zacząłem sie zastanawiać nad "powiększeniem" Motocykla,oczywiście :( :( :(

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...