Skocz do zawartości

zlot Zdynia-warto?


ArtXV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie krew zalewa, bo mi fundusze nie pozwalaja ;)

moi rodzice jada, a ja bede musiala sie zadowolic znaczkiem i kilkoma zdjeciami :flesje:

 

 

szkoda bo z tego co tutaj czytam bylo i bedzie fajnie..

 

milej zabawy.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze pogoda jest do dupy.. ma lac przunajmniej do poniedzialku.. ale tylko tak przelotnie. chyba nici z wyjazdu na zlot.. :) nikt przeciez nei bedzie siedzial na deszczu. a wy jedziecie czy rezygnujecie?

 

http://pogoda.onet.pl/0,731,38,miasto.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze pogoda jest do dupy.. ma lac przunajmniej do poniedzialku.. ale tylko tak przelotnie. chyba nici z wyjazdu na zlot.. :biggrin: nikt przeciez nei bedzie siedzial na deszczu. a wy jedziecie czy rezygnujecie?

 

http://pogoda.onet.pl/0,731,38,miasto.html

 

stary wiem że takie są fakty, ale prosze cię nie zapeszaj :) może wytrzyma :biggrin:

pzdr

 

jeśli nie będzie lało to do zobaczenia na zlocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wrocilem ze Zdyni dzis o 17. BYlem tam od piatku od 14.

Moja ekipa jeszcze zostala, ja niestety skrecilem noge w piatek wieczorem i musialem wracac. Bylo spoko jak co roku.

Jak ktos widzial kulejacego goscia na fioletowej FZR 600 to bylem ja :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, opowiadajcie wrażenia, niestety nie wszyscy na zlot dojechali, bądz wrucili bezpieczni.

Brat policjant miał w nocy w piątek interwencje, wypadek motocyklisty. jechal na choperku on z córką, tyle wiem od brata. wypadek na pasach na mkrej nawierzchni :biggrin: , liczne złamania kończyn.. eh:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, opowiadajcie wrażenia, niestety nie wszyscy na zlot dojechali, bądz wrucili bezpieczni.

Brat policjant miał w nocy w piątek interwencje, wypadek motocyklisty. jechal na choperku on z córką, tyle wiem od brata. wypadek na pasach na mkrej nawierzchni :biggrin: , liczne złamania kończyn.. eh:(

 

 

tak wiem :biggrin: dalem dla nich troszke pieniedzy :biggrin: takie ladne dziewczyny chodzily zbierac pieniadze. Naprawde wspolczuje :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...