Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

TC to to samo co TE więc kucykami sie nie różni, pewnie tylko tym że te ma pare ulicznych pierdół i jeden wydech. co do rozrządu to niema sprawy, wisisz browar :)

niema szans że to jest to samo wszędzie pisze że tc jest mocniejsza od te ale niewiem dokładnie moja ma 4 biegi a te ma 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema szans że to jest to samo wszędzie pisze że tc jest mocniejsza od te ale niewiem dokładnie moja ma 4 biegi a te ma 6

 

4 biegi to psikus...... jak tym sie jeździ ?? jak dla mnie to 6 jest troche dziwnie zestopniowana a na 4 to już wogole musi zasówać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 biegi to psikus...... jak tym sie jeździ ?? jak dla mnie to 6 jest troche dziwnie zestopniowana a na 4 to już wogole musi zasówać...

ale mi powiedziales jak rozzad nastawic kurde husqa ma kompresje jak motorynka ale z ciebe znawca to jest zupelnie inne ustawienie niz w te 410 ku*wa znowu musze rozbierac silnjk :banghead: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi powiedziales jak rozzad nastawic kurde husqa ma kompresje jak motorynka ale z ciebe znawca to jest zupelnie inne ustawienie niz w te 410 ku*wa znowu musze rozbierac silnjk :buttrock: :buttrock:

 

no to masz całkiem inne to moto. u mnie tak sie ustawia. a napewno wzięłeś kropke na wałku rozrządu na równo z głowicą w kierunku tylnego koła ?? trzeba było przyłapać dekiel i sprawdzić kiedy sie zawory otwierają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artekboss - nie rozumiem za bardzo pretensji Magik sie zna i chciał Ci pomoc !! i podzielił sie swoja wiedzą !! Chyba to nie jego wina ze rozbierajac nie umiałes albo zapamietac jak było albo zaznaczyc!! A co do grzania to wody ubywa?? np u mnie na zacisku pekł wąz wody pod wydechem tam koło ramy ze nie było widac i straciłem cała wode :( Dałes nową uszczelke pod głowice czy wstawiłes starą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...