Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ma ktoś pojęcie jak ustawić rozrząd w husce tc 410 na magnecie mam strzałke a na wałku nie ma żadnego oznaczenia a serwisówki niedostałem z motorem bardzo prosze o pomoc :smile:

 

Na kole zębatym powinien być znak taka kropka. wtedy bierzesz kropke na równo z głowicą w kieunku tylnego koła. a nacięcie na kole magnesowym ustawiasz na równo z poziomym nadlewem w kierunku przedniego koła :bigrazz: ustawienie jest bardzo proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kole zębatym powinien być znak taka kropka. wtedy bierzesz kropke na równo z głowicą w kieunku tylnego koła. a nacięcie na kole magnesowym ustawiasz na równo z poziomym nadlewem w kierunku przedniego koła :) ustawienie jest bardzo proste.

ale nadlew na magnecie i na katrerze jest skierowany w stronę tylniego koła a nie przedniego na karterze mam 2 oznaczenia taką kreske I i V niewiem na które ustawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta kropka na kole rozrzadu nie powinna byc skierowana w strone przednieko kola ?? tak robi sie w dzaponcach , moze w husce jest inaczej :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreska na kole ma sie pokrywać z nadlewem na karterze w kierunku przedniego koła!! jeśli nie możesz trafiś to wykręć świece ustaw tłok w górnym punkcie i wtedy krope daj na równo z głowicą do tylnego koła. jeśli po tym nie skumasz to jest coś nie tak z Twoją husą bodź z mechanikiem :flesje:

 

Co do wypowiedzi Nitomena to huska jest włoszką a nie japonką a to całkiem inna bajka :clap:

 

o uszczelniacze musisz sie dowiedzieć u mleczka albo u zycha, nigdzie indziej raczej nie bedzie. tylko jakie oni mają ceny.... za tłok chcieli 720zł a ja kupiłem za 540 taki sam :wink: i powiedzieli że to najtaniej i za mniej sie nieda kupić....

Edytowane przez Magik8888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części do husqvara zacząlem kupować w niemczech, oboje panów z PL skutecznie mnie zniechęciło do robienia zakupów na miejscu. Ceny nie są wysokie (mówię tu o Mleczce), ale terminy oczekiwania są jak dla mnie nie do przyjęcia. 5 i pół miesiąca oczekiwania na części z Polski to przegięcie-szczegolnie wobec deklaracji importera o 14 dniowym terminie realizacji zamówienia. Dalej-no comments, nie ja pierwszy i nie ostatni narzekam, i tak to nic nie zmieni. Dzieki bogu u naszych zachodnich sąsiadow ta marka jest popularna, i jest tam inne podejście do spraw części zamiennych.

Jak potrzebujesz te uszczelniacze na szybko z Niemiec, to daj znać-dam Ci namiar na PW, albo podkleisz się do mojego zamówienia które chcę posłać w tym tygodniu. Ceny powinny wyjść nizsze niż u Zycha, i trochę wyższe niż u Mleczki. Dobra rzecz-ten czlowiek z niemiec jedzie 4 km do polskiej granicy, i nadaje paczkę na polskiej poczcie (koszta). Towar jest bardzo szybko, a o to w sezonie przecież chodzi.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, nie jest to zresztą żadna tajemnica-ten człowiek w niemczech współpracuje z Marcinem Wójcikiem, i de facto towar odbieramy od Marcina już w PL. Pytałem się go dziś czy nie ma nic przeciwko bym dał kontakt-nie ma problemu, tylko jest warunek: pytanie ma wyglądać tak:

-nr. oryginału 8000 6585 (Husqvarna TE450 06` kosz sprzęgłowy) cena/dostępność

czyli warunkiem rozmowy jest podanie numeru oryginału, bez tego nie ma rozmowy. Jakby ktoś miał problem ze znalezieniem linków do katalogów części husqi on-line, to pomogę.

Kontakt z Marcinem:

http://www.mxwojcik.pl/

Jesli w sklepie nie ma Marcina, to jest Mariusz i z nim załatwicie sprawę.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś morze ile ma koni husqvarna tc 410 nigdzie niemoge znaleźdź informacji o tym motocyklu jak ma ktoś jakiś link o tym moto to barzo bym prosił bo wszendzie są husqi te a niema tc i dzienki magik za opis nastawienia rozrądu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...