Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta huska TE410 to super moto :biggrin: tylko że pali troche dużo..... lata bajecznie. niema porównania z DR350 :bigrazz: którą śrubą sie reguluje mieszanke paliwowo powietrzną ??? jak odłącze pompke przyśpieszenia w gaźniku to nic sie nie stanie ?? bo jak narazie to za mocny jest dla mnie ten motocykl. Po DT125 lepiej kupić jeszcze coś przejściowego :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy skrzynia od TE610 przypasuje do 410 ??? dziś jechałem i przy zmianie biegu wcisnełem sprzęgło

coś strzeliło i zgineło sprzęgło tak jakby pękła linka i potem coś zaczeło grzechotać w silniku. wyjełem ten pseudo filterek i na końcu na magnesie był przyciągnięty ząb od trybu :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

http://moto.allegro.pl/item136680728_husqv...negocjacji.html

 

Co sadzicie o tej husce :bigrazz: Planuje sobie kupić jakiegoś crossika rozglądam cię za cr,kx ale ta huska mnie zainteresowała. Troszke ma latek, jak z jej awaryjnością, wiekszość posiadaczy husek to ma 4t, a jak jest z 2t? Silnik dośc trwały jak w japończykach czy to inna klasa. Z góry dzięki za informacje :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem byłym własicielem tej huski :bigrazz: nie patrz na rok produkcji, była w naprawde zajebistym stanie, w silniku zrobiłem duuzy remont (korba, tłok, nicasil), cykał jak zegareczek, ja sprzedałem ją na początku wakacji więc mysle ze nadal jest w świetnym stanie :icon_razz: a co do awaryjnosci to silnik huski 2t są mało awaryjne, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ogromny problem !! SEM w Husce 610!!!!! Problemy z zapłonem ducati zmusiły mnie do zakupu nowej instalacji elektrycznej pare osob poleciło mi SEMa Kupiłem jak zobaczyłem tą instalacje to jestem zielony !! Nie ma modułu zapłonowego !! Nia dał sprzedawca czy nie ma w tym zapłonie ?? jest aby taka duza koloru buraczanego cewka i koło i reszta kabli !! Własciciel mowi ze to wszystko!! Powiedzcie mi jak to podłaczyc ewentualnie czego mi brakuje prosze o pilna odpowiedz!! Pomocy !! Chce na pogon zdarzyc!! A moze ktos ma schemat instalacyjny?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie chcąc zakładac nowego tematu podpinam się tutaj. Mam pytanie odnosnietej huski => http://moto.allegro.pl/item139337926_husqvarna_wr_360.html

Cana tego to 6000 tysiaków , co o tym sądzicie?? Warto w to zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam lipe znowu fura zawiodła:(( Załozyłem instalacje elektryczna firmy SEM wspoko wszystko działało przejechałem sie 100metrow przestało:(( Teraz mam tak ze pali mi od strzała nawet z ostatniego ząbka daje gazu gdzies 1/3 manetki i strzela ogniem z wydechu na metr i dalej nie chce sie wkrecac:(( a takie drgania ze szok:(( Odrazu mowie ze probowałem ustawiac zapłon w kazdej pozycji sprawdzałem połączenia kabli sprawdzałem czy klin nie sciety i wszystko OK a nie działa:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zastanawiałbym się nad sprzedażą tej Huski bo jeśli się coś czyta to jest to o czymś nowym co wlasnie się zjeb*** :icon_biggrin: Też tak miałem że szkoda było sprzedać i wciąż pchało się w to pieniądze ale uwierz że to nie ma sensu i pozbądż się dopoki się nie rozkraczyla :wink: Przykra prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...