Skocz do zawartości

Jazda w kamizelce odblaskowej po zmierzchu


SALAMANDRA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ????? :( :D to poczytaj 98 % wcześnieszych postów !!!

czytałem...nie mówię tu o zdaniu innych co do przydatności tychże kamizelek (bo wielu właśnie na ten temat się rozwodzi) tylko o tym, czy takowy nakaz jest dobrym posunięciem...a to delikatna różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka kamizeleczka może być niebezpieczna przy

wyprzedzaniu wiekszych pojazdow na trasie?

Uderzenie bocznego wiatru w takich momentach

potrafi byc wtedy naprawde mocne :)

NIE...jeżdżę i w kamizelce i nigdy nie przeszkodziła mi w jeździe (no chyba, że założysz kamizelkę zrobioną na Pudziana :offtopic: ) wtedy pewnie będzie działała jak spadochron i se posmigasz :wink: no ale chyba nie o to chodzi zeby niedopasowane rzeczy nosić na moto...więc jeszcze raz powtarzam: NIE, nie jest niebezpieczna przy wyprzedzaniu jakichkolwiek pojazdów...

 

Albo z napisem "zrobili ze mnie precla" :)

czyżby "precle" Cię skrzywdzili? :) bo w innym przypadku nie widzę sensu tej wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś tu już o tym pisał

wiecie co jest najgorsze?

że jak nam nakażą nosić te pieprzone kamizelki (i ktoś nie założy) to w razie wymuszenia na nas pierwszeństwa te wszystkie buraki w katamaranach będą usprawiedliwione (problem z OC itd)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś tu już o tym pisał

wiecie co jest najgorsze?

że jak nam nakażą nosić te pieprzone kamizelki (i ktoś nie założy) to w razie wymuszenia na nas pierwszeństwa te wszystkie buraki w katamaranach będą usprawiedliwione (problem z OC itd)

i tu możesz mieć rację...problem w tym, że te barany wymyślając kolejny bubel nie myślą perspektywicznie i nie "przetwarzają" w tych woich pustych łbach danego zagadnienia w szerszej perspektywie analizując możliwe scenariusze nie tylko zalet danego rozwiązania ale również i problemów mogacych wówczas wystąpić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...