Skocz do zawartości

prośba o obejrzenie


Rekomendowane odpowiedzi

wykopałam w wawie moto - cb500

 

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=119290730

 

i jadę je obejrzeć we wtorek właśnie, w związku z tym moja prośba - czy ktoś mógłby pojechac ze mną i zobaczyć, czy jest rzeczywiście w takim stanie, jak twierdzi sprzedający?

 

plizzz...

 

kontakt:

[email protected]

gg: 8097481

kom: 693 853 324

 

pozdr

 

pozwólcie, ze się powtórzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak pisałem na Pw - odezwę się w niedzielę wieczorem . nie wiem czy masz jakiekolwiek doświadczenie z kupowaniem ale na wszelki wypadek poczytaj http://forum.motocyklistow.pl/Poradnik-KUP...YKLA-t2263.html

 

znalazłem jeszcze to http://www.scigacz.pl/Na,co,zwracac,uwage,...ocykla,277.html Moim zdaniem bardzo ciekawy artykuł.

 

ps. Dołączm się do prośby yoanny może ktoś jednak chciałby i mógł pomóc koleżance w oględzinach ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę coś doradzić, to umów się na 'szybki' ogląd moto w najbliższym salonie tej marki i zawsze to lepiej niż nic. A wezmą pewnie z 5 dych i co nieco powiedzą. Sam bym pomógł, jakbym się lepiej na tym znał..powodzenia!

 

Wezma z 5 dych i powiedza ze zlom i kup u nas w salonie, 5% rabat i rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezma z 5 dych i powiedza ze zlom i kup u nas w salonie, 5% rabat i rok gwarancji.

Tak z ciekawości..byłeś kiedyś na jakimś takim 'szybkim' przeglądzie :) ? Ja byłem..

Oczywiście zależy na kogo sie trafi, ale nie pisz takich rzeczy bez sensu..pomóc mogą trochę.

Edytowane przez Michal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Najlepiej namów właściciela moto niech się przejedzie do Zielonki i niech Paweł rzuci na niego okiem w swoim warsztacie :)

 

Co do przebiegu to ostatnio widziałem CB500 z podobnym przebiegiem w serwisie u Michała Demczuka i generalnie nic się nie działo, robił tylko wymiany eksploatacyjne ale wszystko zależy od stylu jazdy poprzedniego właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej namów właściciela moto niech się przejedzie do Zielonki i niech Paweł rzuci na niego okiem w swoim warsztacie :wink:

 

na razie zobaczę, jak to wszystko wygląda, jak się zdecyduję, to się umówię; a można jakiś namiar na kolege z warsztatu?

 

dzięki serdeczne, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...