Skocz do zawartości

honda gold wing


Rekomendowane odpowiedzi

...190 000 wygląda na autentyczny przebieg...jak widzę ogłoszenia z przebiegiem 35 000 w 10 letnim Goldasie, to już nawet śmiać się nie chce...

Nie można generalizować, nie każdy robi goldasem 15 tys rocznie. Ja przejechałem tylko 2500 km w sezon....

...i myślę, że przebieg do 50 tys w 10-13 letnim moto jest możliwy, chociaż bardzo mało prawdopodobny, więc raczej trzeba do takich przebiegów się nastawiać sceptycznie...

...ale w sumie są różne powody dla których ktoś kupuje golwinga, i nie koniecznie jest to chęć dalekiego podróżowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

No cóż, ja zakupiłem 22 letniego GL1500 z przebiegiem 80tmil czyli jakieś 130000km

Myślę, że autentyczny przebieg.

Ale chodzi to....super, jak nówka. Choć widać po tym i owym swoje latka to nadal chodzi to super.

Silnik nie zakopci, nie zastuka, nic...tylko gwizd 6 cylindrów, jak amerykańskie auto.

Tu chyba nie ma różnicy ze względu na wiek. Owszem, może czasem trafić się trup ale generalnie motocykl normalnie używany, nawet dwudziestoparoletni dostarcza strasznej frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy przebieg 122000 mil tj. ok 190000 to jest dużo jak na Gl 1500 z 2000 roku. Przebieg wykręcony w usa , czy kupować takie moto z takim przebiegiem

Ile na silniku 1500 wykręca się kilometrów.

122000x1,6=195200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

 

Co myślicie o Goldasku GL 1500 SE rocznik 1990 jako pierwszym motorze?

Czy może lepiej, aż tak nie szaleć i kupić Hondę Shadow 750 rocznik 2006?

 

Chodzi o motor w dłuższe trasy.

 

Pozdrawiam,

Adam_Ant7

Jak najbardziej. Świetny wybór. Ale, ale, on ma wsteczny bieg, a nie na każdym kursie możesz zrobić prawko na motocykl ze wstecznym biegiem. Więc chyba klapa?

Kolego, jest na forum dużo na temat "co na pierwsze moto" Wyszukiwarka u góry po prawej i przyjemnej lektury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...