Skocz do zawartości

Zakup motorka.PLZ POMOZCIE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy, ale jak by patrzeć na tę sprawę oczyma >DANIELA< to najlepiej poszukaj jakiegoś crossa, jakąś padlinie dostaniesz, a będzie jeszcze lepszy :] Bierz coś z tego przedziału który Ci wszyscy wytyczają, i nie patrz aż tak bardzo na konkretny model, tylko na stan. Pozdrawiam.

 

P.S. DR 125 super enduro! (a kiedyś ktoś na forum pisał, ze Ci Daniel ciągle cos nie pasuje i nie chcesz jeździć ;) Ale mniejsza o to, kiedyś sobie taką DR-ke kupie ;)

 

Hmmm, ja bym wolał poszukac czegos lepszego, np rx był na allegro w dobrej cenie, mimo ze stary rocznik 1990, ale był. wczoraj sobie przypomniałem jeszcze o hondzie crm i suzuki ts więc moze jak kolega nie chce włoskiego motocykla, a kdx cięzko ma znaleść, to niech szuka ts widziałem wczoraj taka jedną zółta za 3300, a urazy nie mam :( co do tego ze cos mi nie pasuje to hmmm, nie jezdziłem duzo bo poprostu samemu mi było nudno nie moge pogadac z nikim na postoju, ale teraz zrobilismy z kolegami tor więc jezdzi się więcej

 

 

P.S http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...57&hl=suzuki+ts trzeba szukac, a sie znajdzie, tu masz temat o TS!!!

Edytowane przez >DANIEL<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech teraz każdy napisze swoj typ motorka oczywiście nawiązujac do tematu ten motorm który najczęściej bedzie to zastanowie sie nad nim naj bardziej.

Bardzo Was prosze

 

P.S http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...57&hl=suzuki+ts trzeba szukac, a sie znajdzie, tu masz temat o TS!!!

 

nie którzy mówią że stara ts to porażka,a ta porazka to do jakiego rocznika była??

 

A co byście powiedzieli na ten motorek?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=121444100

blisko mnie jest ziom by jeszcze cos spuscił,ile taka 80 moze mieć mocy jak na moje umiejętności i wage to by stykło??

 

GUDAJ JESTES TU JESZCZE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 1989/1990 pierwsza rejestracja.

Zarejestrowany na motorower :(

 

Na allegro pojawiają się co jakiś czas takie, ale bardzo rzadko zarejestrowane na motorower. Co do ceny różnie chodzą. Kiedyś była ładna na motorower za 5tys.

 

Pozdro ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czegoś szukam mam 1200zł a tata mi dołoży jakiś 1000zł i szukam jakiegoś enduro koniecznie zarejestrowane na motorower narazie byłem nastawiony na dt najlepiej 80/50 i ile takie mogą kosztować a może kupić złom i go wyremontować. I co moglibyście jeszcze polecić w przedziale cenowym do 2500zł i czy to prawda że zimą są tansze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to troche drogie te MTX rg mówie ci że mi nie zależy żeby było na cos zarejestrowane chociaż jak by było na motorwer to good ale nie trza

 

Ja też czegoś szukam mam 1200zł a tata mi dołoży jakiś 1000zł i szukam jakiegoś enduro koniecznie zarejestrowane na motorower narazie byłem nastawiony na dt najlepiej 80/50 i ile takie mogą kosztować a może kupić złom i go wyremontować. I co moglibyście jeszcze polecić w przedziale cenowym do 2500zł i czy to prawda że zimą są tansze?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M260135 ty może za 2500 to by go wyrwał a z tym przedglądem to nie wiem jak to jest

 

niech teraz każdy napisze swoj typ motorka oczywiście nawiązujac do tematu ten motorm który najczęściej bedzie to zastanowie sie nad nim naj bardziej.

Bardzo Was prosze

nie którzy mówią że stara ts to porażka,a ta porazka to do jakiego rocznika była??

 

A co byście powiedzieli na ten motorek?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=121444100

blisko mnie jest ziom by jeszcze cos spuscił,ile taka 80 moze mieć mocy jak na moje umiejętności i wage to by stykło??

 

GUDAJ JESTES TU JESZCZE??

 

 

ZZIOMY ODPISZCIE NA TE PYTANIA

 

na to GUDAJ JESTES TU JESZCZE TO NIE:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinieneś kupić sobie DT80 i nauczyć się podstaw enduro. Później przesiądziesz się na coś większego. Ta DT z ogłoszenia wygłada nieźle i za 2500 idzie jak nic. Tylko nie ma jednego boczku i ten blotnik z z przodu nie jest raczej od DT.

 

Pozdro :( ;)

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją, bym nawet może ją wzioł tylko nie jest wcale tak blisko mnie, a pozatym niektórzy znajomi mówią że sam przegląd na motorower nie wystarczy mówią zę trzeba mieć jeszcze jakieś zaświadczenei od rzeczoznawcy co wydaje mi sie bezsensu. Mam nadzieje że znajdzie sie jeszcze coś starszego i tańszego najlepej coś 85-90 i już zarejestrowane na motorower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gudaj a ta 80 Dt żebym się uczył podstaw enduro to mnie tyczy czy kogo??

tylko ja naprawde może jeszcze młody to jestem i mam bujna fantazje ale naprawde odrazu 100 w terenie to nie bede dawał a jak juz sie naucze troche jedzic to moze mi byc mało mocy jak w dt80 dlatego szukam jakiejs 125.

PoZdRo

czekam na odpowiedzi do posta#38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mam tylko kolegów którzy no simsonach jezdza:)a tak to nie mam:(

ja tylko raz siedziałem na enduro i ziomek mnie po polu przewiózł,a tak to nic.To będe szukał dt,kmx i oczywiście ts.A powiedzcie który jest naj bardzie wytrzymały i wrazie czego to do jakiego najłatwiej części jakies dostać??

 

DzIęKi

Edytowane przez Ali50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...