Skocz do zawartości

Zakup motorka.PLZ POMOZCIE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ALI jezdzil tylko na simsonie to KMX czy DT w zupelnosci wystarczy !

 

lepiej pojezdzic rok czy dwa i zmienic niz sie zabic !

 

>DANIEL< masz 14konną DR a mowisz ze KMX co ma 26KM i 120Kg to mało ? a jechales na takim ?

 

dałem sie koledze ostatnio co wazy ok 60kg przejechac bo mówił ze 125 ccm i 26KM to mało.... wsiadł chcioał pokazac ze mało , moto go porwało ,urwał migacz ,rozwalił tylnią lampe pogiął rejestracje i przyznał ze gówno wie o mocy w moto :(

DT czy KMX na początek będą idealne bo tanie w utrzymaniu a i do nauki wsam raz

 

moze i w sam raz, ale tak po pierwsze, lepiej miec motocykl lepszy zawieszeniowo i silnikowo za te samą cene taki jak Kawasaki Kdx 125, Aprilia Rx 125, Honda CRM 125 lub Suzuki TS 125, to ostatnie najłatwiej chyba wyrwac z tych wszystkich lepszych, co do jazdy to jezdziłem na KDX 125(33km) wiem ma nieziemskie przyspieszenie i kopa, ale mój kolega co go ma własnie pzresiadł sie z sima, jak sie ma olej w głowie to nic mu sie nie stanie a pojezdzi długo, co do utzrzymania fakt pali troszke więcej, ale to nie są znaczne różnice, jedynie remąty częsciej troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że MTX to też spoko motorek jets napewno słabszy od DT 125, czy KMX. Chyba, że wyrwiesz Włoską wersje MTX 125RG taką, jaką mam ja. Gwarantuje Ci, że dasz po dupie i DT i KMX. Wiem, że zaraz dostane po głowie, że się mylę, że DT jest mocniejsza i w ogóle. ALe ja wiem swoje po swoich doświadczeniach. Jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć o tym moto to pytaj.

 

Pozdrawiam Michał :( ;)

 

PS. Po przesiadce z Simosnka na DT, czy KMX to on będzie miał wrażenie, że lata a nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali50 nie chce byc niemily ale widac ze g**no wiesz i pierdzielisz glupoty. Jak ts'ka jest za niska to masz jaja na wysokosci 2m. Suzuki Ts 125R jest wysokoscia zblizone do motocykli crossowych takich jak Yamaha Yz 125, Kawasaki KX 125 i.t.p

>Daniel< kdx na ktorym jezdziles ma raczej 22KM a nie 33 skoro nie chce isc z 1 na gume. 33KM mogl miec kdx EnduroGuy'a z tlokiem od kx'a 125 i gaznikiem 34mm.

Bierz TS 125r! Swietny motocykl za niezla cene!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali50 nie chce byc niemily ale widac ze g**no wiesz i pierdzielisz glupoty. Jak ts'ka jest za niska to masz jaja na wysokosci 2m. Suzuki Ts 125R jest wysokoscia zblizone do motocykli crossowych takich jak Yamaha Yz 125, Kawasaki KX 125 i.t.p

>Daniel< kdx na ktorym jezdziles ma raczej 22KM a nie 33 skoro nie chce isc z 1 na gume. 33KM mogl miec kdx EnduroGuy'a z tlokiem od kx'a 125 i gaznikiem 34mm.

Bierz TS 125r! Swietny motocykl za niezla cene!

 

no to mówie że nie wiem,tak mi sie wydawało,możliwe że tak zdjecie było zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Daniel< kdx na ktorym jezdziles ma raczej 22KM a nie 33 skoro nie chce isc z 1 na gume.

Bierz TS 125r! Swietny motocykl za niezla cene!

 

Hmmm nic o gumie nie pisałem :( więc nie wiem z kąd wiesz o tym :/ Ale na gume idzie to wiem, testowane pzrez poprzedniego własciciela, więc jak nie kdx i rx to ts bedzie dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nic o gumie nie pisałem :( więc nie wiem z kąd wiesz o tym :/ Ale na gume idzie to wiem, testowane pzrez poprzedniego własciciela, więc jak nie kdx i rx to ts bedzie dobra ;)

Ja też jechałem chwile na gumie, ale długo nie umiałem ujechać:icon_exclaim:

Skąd ty to wziałeś??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M263181 mam pytanie czy ten kawa kmx jest blokowany czy on tak ma moc seryjnie??w porównaniu z taką dt czy innym czyms to ma mało koni

 

Ale nic mi o tym nie napisaliście

 

KDX to raczej cięzko będzie wyrwać do 3000zł i to żeby jeszcze nic w niego nie wkładać, a co do Aprilla to jakos nie mam pewności może sie myle ale to jest moje zdanie mówcie co chcecie ale rx odrazu odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale jak by patrzeć na tę sprawę oczyma >DANIELA< to najlepiej poszukaj jakiegoś crossa, jakąś padlinie dostaniesz, a będzie jeszcze lepszy :] Bierz coś z tego przedziału który Ci wszyscy wytyczają, i nie patrz aż tak bardzo na konkretny model, tylko na stan. Pozdrawiam.

 

P.S. DR 125 super enduro! (a kiedyś ktoś na forum pisał, ze Ci Daniel ciągle cos nie pasuje i nie chcesz jeździć ;) Ale mniejsza o to, kiedyś sobie taką DR-ke kupie :(

Edytowane przez Lesnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. DR 125 super enduro! (a kiedyś ktoś na forum pisał, ze Ci Daniel ciągle cos nie pasuje i nie chcesz jeździć :icon_exclaim: Ale mniejsza o to, kiedyś sobie taką DR-ke kupie ;)

Z tego co wiem Daniel będzie na wiosne sprzedawał;) Może jesteś zainteresowany :(

Ali50 Odpowiedź na twoje pytania jest bardzo prosta! Brzmi ona- Suzuki TS 125.

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak typ motoru to bezie czyli cross czy enduro to nie zutuje bo ja i tak nie mam żadnych uprawnień.Crosz może być tylko dobrze by było jak by miał chociaz przednią lampe ale bez niej tez ujdzie.Weźcie opiszcie coś o tym suzuki ts 125.A co do marki to tylko kawa,yamaha,honda i suzuki,noi moze być ktm ale w tej cenie to ciężko znaleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...