Skocz do zawartości

Dziewicza Góra


Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas odkrywamy nowe "drogi"

 

Wczoraj z koleżanką dojechałyśmy do Dziewiczej Góry - początkowo leśnymi ścieżkami a dalej większymi i mniejszymi górkami. Fajnie było a i miejscówka jest świetna. Można tam dojechać autem - tylko asfaltowa droga nam jeszcze nie jest znana. W każdym razie jest tam wspaniały punkt widokowy, na oklice Czerwonaka, Kicina, Koziegłów - no i przy dobrej pogodzie panorama Poznania. Tylko jakieś 160 stopni w górę i można widoczki podziwiać :cool:

 

Fajne miejsce na imprezkę, mamy do dyspozyji busa z głośną muzyczką - ale tylko w weekendy, no i grilla można by zrobić - a przy okazji pośmigać w okolicy. Zawsze można paliwko w baniaczku mieć na pace i dłuuuuugo się bawić.

 

Ten weekend odpada - ale kto wie - może na następny jacyś chętni się znajdą i pojedziemy większą ekipą :D :crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ejst tam fajny teren na imprezke ale zeby pojezdzic to juz tak sobie poniewaz jest to teren puszczy zielonki i jakiegos tam parku czy rezerwatu i bardzo czesto jezdza tam pały i czerwonackie "ćmy", pozatym podczas wekendu duzo osob przyjedza tam na spacer czy rower. Ale miejscowa uzeka licznymi podjazdami i kretymi sciezkami

PS: ja tez tam stawialem pierwsze kroki jeszcze na simku:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest dokładnie tak jak mówi żubr , wszystko pikno ale trzeba uważać na pały,ale okolice fajne.

A co nam grozi jak nas zlapia ??? :icon_question:

Zabiora prawko czy mandacik wlepia ?!?

Bo niedlugo to zakaza nam wszedzie jezdzic i pozostanie nam patrzec i pucowac maszynki w garazu :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odradzam ale radze miec oczy otwarte i nie halasowac za dlugo w jednym miejscu :icon_razz: ...juz raz uciekalem przed straza lesna niedaleko dziewiczej jeszcze na dt 80 :icon_question:

 

co do kar to zalezy gdzie zlapia ale raczej nie malezy sie spodziewac pouczenia :icon_exclaim:

 

tak jak mowi Sebool moze na poligon sie wybierzecie w koncu, np w niedziele o 12 pod kuznia ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do wszystkich propozycje!!!!!!!Nie do odżócenia!!!!W następnym tygodniu będzie impra w Kicine to ok.4km od dziewiczej góry,może wpadniemy co???Zawitamy naszymi sprzetami!!???A w tygodniu spacerowiczxów tam nie będzie więc można jechać!!Poprostu wlecimy tak sobie!!!:icon_question:,na nie długo???

Edytowane przez wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym tygodniu będzie impra w Kicine

 

 

a moze by tak cos wiecej na temat tej imprezki ;) :icon_twisted:

 

a co do biedruska - to moje malenstwo tyle pali ze nie wiem czy dojade w jedna strone :icon_arrow: a i nie mamy tez trasy obeznanej - wiec musialybysmy z kozich z kims jechac by nam droge pokazali - asfaltem trafimy - ale moze niekoniecznie akurat w ten sposob bez blach, prawka itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...