Skocz do zawartości

Czy sa jakies 'lesne zawody'-nie profesionalne rajdy cross/enduro


Rekomendowane odpowiedzi

siemcia:) w mojej miejscowosci byl kiedys klub motocrossowy i kilka razy organizowane byly tu zawody. wiem ze patronowal temu automobil klub sudecki a w imprezie tej wystartowac mogl kazdy:P czesto spotykane byly wiejskie sprzety kaskaderskie duzo simsonow WSeK itd.ale takze bardzo duzo super sprzecikow poczynajac od npCRek po exc520;PP odstatnio kumpel powiedzial mi ze unas w miescie jest klub w ktorym na poczatku(podobno 3 razy) startuje sie w zawodach okregowych a pozniej odrazu w pucharze polski( czy cos w tym stylu nie zrozumialem go dobrze):)) Ciekaw jestem czy sa takie okregowki i jak sie to odbywa a jak odbywaja sie na dolnym slasku to prosze o namiary??pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa taki rajd,zwłaszcza jak ktoś ma motocykl enduro,którym na torze raczej nie da rady pośmigać.Najlepiej jeszcze jak trasa biegnie przez tereny które człowiek zna wtedy można sobie poszaleć :D

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nioo spoko Ray za link ale dlamnie to dalej lipa bo te zawody odbywaja sie daleko od mojego miejsca zamieszkania:( ale fenx za linka ziom;) tez bym sie poscigal po laskach itd:) moj sprzecior ma 30 kobyl jest to endurko przerobione na fuul crossa ale watpie czy bym mial jakies szanse z profesionalistami jezdzacymi na 40 konnych bryczkach na poczatek wole zaczac od takich wlasnie okregowek;) fajnie by bylo sie tak poscigac:) jak bedzie cos takiego na jesien tak ze 100 km od mojej chasjendy to czemu nie zchecia wyskocze na takie zawody;) nie dla rywalizacji ale tak dla frajdy:PP;) jak bedzie mial ktos jakies informacje to piszcie dziex:) :D i wlasnie wolal bym zaczac po normalnym terenie z zimami na podobnych maszynach jak ja.niechce odrazu zucac sie na gleboko wode a do tego na profesionalny tor:/

Edytowane przez Marcel RX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa taki rajd,zwłaszcza jak ktoś ma motocykl enduro,którym na torze raczej nie da rady pośmigać.Najlepiej jeszcze jak trasa biegnie przez tereny które człowiek zna wtedy można sobie poszaleć :clap:

Ojj chyba każdemu coś takiego się marzy.... :crossy: Co prawda alternatywą dla takich rajdów jest posiadanie grupki znajomych na enduro i wspólnego śmigania :D

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj chyba każdemu coś takiego się marzy.... :crossy: Co prawda alternatywą dla takich rajdów jest posiadanie grupki znajomych na enduro i wspólnego śmigania :D

Pozdrawiam Marek.

siemka marek:) wiem wiem ale trzeba miec ta grupke przyjaciol ale w mojej okolicy wszyscy posprzedawali endurka i crossowki i z checia bym posmigal na takich zawodach bo samemu sie lipnie smiga:) kto wiee moze jak bedzie nas wiecej w okolicy a wszystko sie na to zapowiada;)) to sami zorganizujemy takie zawody:)) mam nawet amatorski tor:)) zrobiony przezemnie tzn ujezdzony:) kiedys na tym torze odbywaly sie takie zawody ale klub sie rozpad(kasa;/) tor zarosl i lipaa:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odnawiam TEmat Na TEn Sezon.Moze BEdzie Wiecej Takich Imprez W tym Roku:) TEraz ZIma Ludzie Planują rozne Sprawy,a Moze juz Zrodzily sie JAkies pomysly:D:D Czekam NA odpowiedzi/i NA linki jak cos:D pzdr

www.enduro.pl jak będą imprezy na pewno tam coś znajdziesz..

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by zorganizowac cos jak bieg na orientacje na trasie w odstepie 0,5 km umiescic proporce i na czas

To jest Super POmysl,ale trzeba do Tego Ludzi,ktorzy lubia sie w tp bawic. CHodzi Mi Tu o POsiadaczy Enduro itp. A jak Znajac Zycie Ciezko JEst Zorganizowac Jakas PAczke. Ale No Coz Po To Jest ten temat.

JA mieszkam W MAsywie Ślęży i Sa do TEgo JAk NAjlepsze tereny.zeby Zrobic Cos Takiego.Ale JEst TEz TAka Sprawa JAk LEsniczy,Znim tez Trzebaby To ugadać/ Bo ile Mozna Przed NIm Uciekac;))))) Ale jak Cos To Czekam NA propozycje;) i Pomysly jak To Moze Wygladac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie 4umowe zawody to fajna sprawa by była. tylgo trzeba by uzyskać zgode żeby nie był to nielegal.... :) chyba za dużo papierkowej roboty...

u mnie nie było by problemu z legalnoscia brakuje zawodników rajd na dziko jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...