Skocz do zawartości

Suzuki DR 350 czy Yamaha XT 250...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały dylemat... Jestem w posiadaniu yamahy dt 80 juz jakis czas .. mialem ją właściwie tylko po to, by się nauczyć jeździć. Gdy się już najeździłem nią pora na nowy mocniejszy moto, który ma mi starczyć na dłuższy czas. Zastanawiam się nad suzuki dr 350 i yamahą xt 250, Zależy mi też, żeby moto był dosyć lekki i z rozrusznikiem/kopniakiem... ( nie musze tłumaczyć dlaczego w mocny teren :) ) moto tak w cenie ~5 tys na roczniku mi nie zależy... Moto ma się sprawować w hardziejszym terenie... pojemność do 400... Moglibyście cosik doradzić/zaproponować jakiś inny ...? chodzi mi o enduro, nie cross.... Dzięx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - DR 350 jest dobra ale jest troche ociężała. Fajnie to pyrka ale mi lepiej jeździło się Husqvarną TE 410. Motocykl z dobrym zawieszeniem, potężną mocą i świetną geometrią. XT 250 odradzam bo to żadki motocykl. Z dwojga złego lepsza DRka.

 

A bajki o przewadze DR350 nad 650 w ciężkim terenie wsadźcie sobie głęboko w.. nos :D Nie jeździliście to się nie wypowiadajcie.

Edytowane przez samson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A bajki o przewadze DR350 nad 650 w ciężkim terenie wsadźcie sobie głęboko w.. nos :D Nie jeździliście to się nie wypowiadajcie.

Jeżdzą z nami i takie i takie DRki i 350 lepiej sobie radzi na błocie, ostrych podjazdach i technicznych zjazdach.

Wtedy każdy kg przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek dobrze gada, waga to ważny aspekt w terenie, znam goscia co katowal teńere w terenie , teraz DR650, ale cięko go widze za DR350.

A porownanie Huski do Drki to tak raczej nie pasuje, inna technologia i przeznaczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...