Skocz do zawartości

Jaki Sport-turystyk??


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o brak mocy w VFR to ja mam chyba jakąś zepsutą bo mocy i momentu w niej jest wystarczajaco.

I uważam że jest to bardzo praktyczny i przyjemny motocykl. A to że jest troszkę inna niż wszystkie (V4, jednoramienny wahacz) to tylko jest na plus.

A 9-tka jest chyba jednym z nielicznych sprzętów które naprawdę trudno zakatowac jeżeli mają wode i olej, a że trochę klekoczą to inna sprawa. Niestety dużo ludzi kupuje taki sprzęt bo to jest KAWASAKI NINJA i dziewczynom to trzeba się popisać i... dlatego ich przeszłość bywa bardzo różna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toście mi "namieszały" chłopaki... i jeszcze tą dziewiątkę wcisneliście do rozważań. A zawsze myślałem, ze to sprzedać jest ciężko, a żeby kupić to wystarczy mieć pieniędze.

A co z BMW k1200rs. Wie ktos coś o tym? Bo znalazłem jedna ofertę i wydaje się być sensowna... , no, moze troche zbyt sensowna (udokumentowany przebieg, dobry rocznik i cena dużo poniżej średniej - to brzmi zbyt pięknie, prawda? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy tak z tą 9wiątką sam musisz zdecydować co Ci abardziej pasi

ja szukałbym poprostu dobrego motocykla nie wykluczając żadnej marki czy modelu w dobrej cenie ale niespecjalnie jakiejs okazji bo to na dobre wyjsc nie musi... Jak sie okazało uprawiać turystykę można na wielu modelach motocykli z pozoru do tego nienadających sie a jednak .. na temat BMW to moje doświadczenie są bardzo znikome ale z tego co wiem są to bardzo mocne i wygodne wotocykle.

Jednak okazało się że jest alternatywa dla Hondy VFR i to całkiem sporo motocykli

pozdrawiam wszyskich też włascicieli VFR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweel to nie tak ze 2 tydnie sie przesiadlem na VFR i mam 500 koni. Jezdzilem na roznych moto i mam po prostu jakies porownanie.

 

Co do Kawasaki ZX9 to hmmm wiem ze do 98 to padlo ale tylko SLYSZALEM ale za to z dobrych zrodel bo i od wlasciciela i od mechanikow (roznych). Po 98 niby juz sprzety OK ale tez tylko SLYSZALEM. We wszystkim jest troche prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...