Skocz do zawartości

wyjaz na zlot nad Faaker am See- Austria 01/09-08/09


karola600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

do wtorku nastepnego tygodnia przelotne deszcze a od poczatku wrzesnia ma byc ladna pogoda pewnie tak jak w zeszlym roku .

 

w tym roku ma byc wiecej luzu i mniej policji boja sie coby w tym roku impreza nie byla ostatnia dobrze odwiedzana

pozdrawiam

DAKOTA

 

 

http://www.strandcamping.at/anfahrtsplan.htm

 

http://www.strandcamping.at/english/home.htm a to dla nieczytatych po mojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na campingu jest nas duzo gadajacych po polskiemu i co rok przyjezdza okolo 100 osob

Zgadza się! Sporo u Dakoty ziomków i klimat super. POLECAM!!! Dakota pozdrawiam Ciebie i Gośkę. Niestety nie zobaczę Was w tym roku ale wysyłam delegację w wiadomym składzie. I ja tam jeszcze nie raz wpadnę!!! Heeeeej. Pozdrowienia z Tarnowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi tu Gosia

Pozdrawiamy i Ciebie i cala Twoja rodzinke, ze brygada przyjedzie to wiemy bo juz zrobili rezerwacje, w tym roku jest mniej miejsca na camping.Wlasnie pakujemy nasze obozowisko do samochodu.My jestesmy juz od piatku tj. 1 wrzesnia na strazy.

 

 

Pozdrawiamy

Gosia i DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ja jade juz jutro to jest 1.09 ze znalezieniem nie ma problemu camping Gruber i tam jest opisane gdzie jest DAKOTA jak nie , to idziesz do recepcji i pytasz o DAKOTE. My tam powiedzmy pracujemy wiec na 100 % trafisz do mnie i na moj plac to jest obszar wydzielony tylko dla nas i naszej grupy poza tym pisz sms jak cos 00436641001040

 

pozdrawiam Dakota

PS.: Daj tylko znac kiedy przyjedziecie najlepiej tez smsem bo my od soboty jezdzimy po sloweniji i wlochach a tylko na noc wracamy do bazy na CAMPING GROBER ,a obozowisku stoi tam caly czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ja jade juz jutro to jest 1.09 ze znalezieniem nie ma problemu camping Gruber i tam jest opisane gdzie jest DAKOTA jak nie , to idziesz do recepcji i pytasz o DAKOTE. My tam powiedzmy pracujemy wiec na 100 % trafisz do mnie i na moj plac to jest obszar wydzielony tylko dla nas i naszej grupy poza tym pisz sms jak cos 00436641001040

 

pozdrawiam Dakota

PS.: Daj tylko znac kiedy przyjedziecie najlepiej tez smsem bo my od soboty jezdzimy po sloweniji i wlochach a tylko na noc wracamy do bazy na CAMPING GROBER ,a obozowisku stoi tam caly czas

 

 

Cześć Dakota,

 

Wybieramy sie w tym roku znów na Faak już po raz trzeci. My to znaczy ja (Marcin z Rybnika), Marcel i jeszcze może jeden kolo. Możemy liczyć ponownie na miejsce u Ciebie? W tym roku jedziemy chyba raczej bez naszych kobiet. Skontaktuje sie jeszcze telefonicznie jak bedzie tak daleko. Chcemy przyjechać w środe 6.09 około 16-17.00. Chyba że pogoda nie dopisze to nie pojedziemy.

Info do innych na forum: planuje pojechać trasą przez Znojmo-St.Polten - Mariazell - Bruck a/ Mur (piękne widoki i SPORO niezłych winkli. Prędkość przelotowa - lightowo 100-110 km/h.Jak ktoś będzie chętny może sie do nas przyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy sie w tym roku znów na Faak już po raz trzeci. My to znaczy ja (Marcin z Rybnika), Marcel i jeszcze może jeden kolo. Możemy liczyć ponownie na miejsce u Ciebie? W tym roku jedziemy chyba raczej bez naszych kobiet. Skontaktuje sie jeszcze telefonicznie jak bedzie tak daleko. Chcemy przyjechać w środe 6.09 około 16-17.00. Chyba że pogoda nie dopisze to nie pojedziemy.

Info do innych na forum: planuje pojechać trasą przez Znojmo-St.Polten - Mariazell - Bruck a/ Mur (piękne widoki i SPORO niezłych winkli. Prędkość przelotowa - lightowo 100-110 km/h.Jak ktoś będzie chętny może sie do nas przyłączyć.

 

Hi dla was zawsze bedzie miejsce ,wybraliscie piekna route do zwiedzania .Ja juz jestem na Faak zapowiadaja piekna pogode na caly tydzien.Zlot juz trwa teraz mozna jeszcze pojezdzic i wszystko pooglöadac .

 

Czekam na was dajcie znac Smsem kiedy bedziecie .

Pozdrawiam DAKOTA

ps.Dla tych co nie jada strona do poogladania http://www.bike-week.eu/Willkommen.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechalismy wcžoraj o 18ej! Trasa ok, Austria pržepiekna, serpentyny - super sprawa :biggrin: . WŁanie jestesmy w SŁowenii na kawie:) Co do Austri motocykli full, žlot nie do opisania - naprawde warto! Bardžo jest ciepŁo i ma tak byc do konca žlotu cžyli do niedžieli!

 

Nocleg u Dakoty super gosc :cool:

 

Cžekamy na resžte Polakow! Jak co pisac do Dakoty!

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zielona Góra dojechała w komplecie. coprawda po rozbite moto wracaliśmy do austrii dopiero we wtorek ponieważ kolega od busa zmienił w ostatniej chwili zdanie ale wszystko dobrze sie skończyło. Pozdrowienia dla całej polskiej ekipy na Faaku. za rok meldujemy sie trochę wcześniej, Hochtor i grossglockner wciąż czeka. pozdrowienia dla dakoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dojechalismy "prawie" szczęśliwie! Niestety skończyła mi się opona i od przejścia czesko -austryjackiego wracałem busem! chwała za to Smokowi że sie zlitował:) Impreza super jest na czym oko zawiesic naprawde warto!

Pozdrowienia dla ekipy z Polski i oczywiście Dakoty :icon_rolleyes:

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...